Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám semmit nem enged meg!...

Anyám semmit nem enged meg! Nem tudok önmagam lenni. Próbáltam vele beszélni normálisan, hisztisen de reménytelen. Segítség! (? )

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és még mindig anyám öltöztet. Nem hordhatok olyan ruhákat amilyeneket én szeretnék. Hülye bugyirózsaszín pólókat és virágos nadrágot vesz nekem. Nem sminkelhetek és nem hordhatom csat vagy hajgumi nélkül a hajam. Minden reggel kikészíti milyen ruhát kell felvennem. És a hajamat is ő csinálja. Valamikor barbies meg hercegnős hajgumit rak a hajamba. Ha meg kiszedem 1 hétig nem mehetek sehova. Nem mintha gyakran mennék bárhová is. Nincsenek barátaim az öltözködésem miatt. És ha megyek is valahova akkor max. 6-ig maradhatok. Nem kapok zsebpénzt szóval nem tudok magamnak új ruhákat venni. Anya meggyőzhetetlen, nem hallgat rám. Nem egyszer próbáltam vele beszélni de mindig elkezdett ordibálni hogy én még kicsi gyerek vagyok és ne akarjak úgy kinézni mint a mai korombeliek. Most ott tartunk hogy egész nap a szobámban ülök magamra zárt ajtóval. Ez megy már 1 hete. Csak akkor megyek ki ha boltba megy. Ilyenkor feltankolok kajával. Nem tudom meddig bírom még ezt. HELP!
2010. júl. 30. 15:50
1 2
 11/17 anonim válasza:
42%

uhh de sajnállak .. hmm hát azért már 14 évesen én festettem magam .. nah jo nem nagy smink de egy szemcerka meg egy pici szempillaspirál .. mértne? de a ruháim azok max egy farmer meg póló -- de anyám nem öltöztetett xd

mond el neki h eleged van .. vedd ki a hajadból a barbie-s gumikat és tapossál rá xD mond h vegyen Hannah Montanas-at XD ... am hülyeség mert itt nem adhat senkisem tanácsot .. az anyja dönt az öltözködéséről nem ti meg én XD de a lényeg h taposs rá a hajgumira meg a csatokra xdddddd

2010. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Szokj le itt az XXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDD ről ez nem msn. Nem azt akarja, hogy menjünk aztán beszéljünk az anyjával, hanem hogy adjunk tanácsot, hogy mi mit csinálnánk a helyében.
2010. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez már tényleg durva. :D

Csak anyád azt nem veszi észre, hogy a hercegnős gumival, meg a rózsaszín pólóval téged aláz le a korodbeliek előtt.

Engem azért bántottak mindig, mert szegényes ruhákban jártam, átérzem milyen amikor megszólnak.

Ha ordibál érte, meg ilyenek nem tudom mit tehetnél ellene. :S

Én nem venném fel az biztos, inkább üssön agyon de akkor se.

Hidd el egyszer megunja. :)

2010. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem anyám 18 éves koromig vett ruhákat. Tök gáz volt de muszáj volt abba járni, mert nem volt más.

Most már magam veszek ruhát és az ismerősök is mondták, hogy teljesen megváltoztam jobb pasi lettem.

2010. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

mutasd meg neki ezt az oldalt a kérdéseddel...


egyszerűen nem veszi észre, hogy felnőttél, vagy nem akarja elfogadni, fura, mert általában fiús anyák az ilyenek, aztán a gyerekből ha felnő valami szerencsétlen anyámasszony-katonája lesz...


ennyire nem lehet ostoba agyilag, hogy nem fogja fel, hogy tinédzser vagy már, úgyhogy valószínűleg pszichológiai oka van annak, hogy így viselkedik veled, és ennek te iszod meg a levét.


gőzöm sincs mit csinálj, de ha netán elolvasná ezt, egy normális, átlagos tinilány szerintem NORMÁLISAN öltözik, ha nem is egyedül shoppingol, de EGYÜTT vásárolják a ruhákat, mert egy tinilánynak ilyenkor kezd kialakulni a stílusa (ha az anyja nem k..rja el), egy tinilánynak ennyi idősen tele van plakátolva a szobája az aktuális kedvencekkel, naplót ír, álmokat sző magában, plátói szerelmei vannak, barátnőzik, előkerülnek a "komolyabb" témák a barbizás helyett, és esetleg már túl is van az első csókon, bizony, Anyuka.


És mi van apukáddal? Ő se normális?

2010. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk azt megkérdezheted anyádtól hogy miért gyűlöl ennyire, hogy elcseszi a tinédzserkorodat, lejárat több száz gyerek előtt (iskolatársak), hogy egy nyomorultnak kelljen érezned magad akinek egy barátja sincs, és életképtelen legyél teljesen, hogy mindig a pici lánya maradj

talán az ő anyja is ilyen volt,

talán annyira elviselhetetlen személyiség, hogy senki nem marad meg mellette,e zért ebben bízik hogy amig kislányvagy rászorulsz és vele maradsz. majd 4 év múlva rájön ha 18 leszel és ott hagyod a ...ba (már ha megteheted)


én megkérdezném mivel érdemeltem ezt ki.

2010. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"mutasd meg neki ezt az oldalt a kérdéseddel... "



itt a megoldás!

2010. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!