Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy vakfiúval?...

Összejönnétek egy vakfiúval? Aki balesetben vakult meg. Teljesen normális nincs semmi baja.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.!
2010. júl. 30. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Én nem jönnék vele össze. Sajnálatos dolog, de nem.
2010. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
én sem jönnék össze vele,megmondom az igazat. Előbb utóbb zavarna a dolog . Minden tiszteletem azoké akik vállalják a dolgot. Én nem tudnék egy vak emberrel élni. Az más dolog ha évek óta a párom és időközben történne vele valami
2010. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha megfog benne valami, ami nekem fontos, tök mindegy, hogy vak. 23N
2010. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nem, szeretnék minden szempontból teljes kapcsolatot, életet. Mivel én nem vagyok az, nem szeretnék alkalmazkodni ennyi mindenben, szerintem ez a dolog sok lemondással járna.
2010. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nyugodtan gyere össze vele, ha tetszik. A vakok azért elég jól tudnak tájékozódni, jó tapintás, jó szaglás, éles hallás. És jólelkű is lehet.
2010. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha teheted, nézd meg a Maszk című filmet, 1985-ös, Cher főszereplésével.

Ebben egy torz arcú, gyógyíthatatlan beteg fiú egy vak lánnyal ismerkedik meg és szerelmesek lesznek.

Nagyon szép film.


Nálatok más a helyzet. Te fiatal vagy még nagyon, vannak kételyeid, mivel te ép vagy, a fiú pedig sérült.


Mégis azt gondolom, ha nem is tart tovább ez a kapcsolat esetleg pár hónapnál, mégis, mindketten olyan élményekkel lesztek gazdagabbak ezalatt, hogy egész életetekre kihatással lehet. Megtanultok értékelni és elfogadni.


Aztán persze bármi lehetséges... Csak gondold át, fel tudnád-e őt vállalni? Igaz, hogy neked jobban kellene figyelned rá testi szinten, de valószínűleg tőle olyan figyelmet fogsz kapni lelki szinten, amit senki mástól.


31/N, én igent mondanék, de ez a te döntésed.

2010. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen. Legalább nem lehet azt mondani rá, hogy csak a külsőm miatt van velem. Az, hogy nem lát, egy dolog. Ettől még értékes ember.
2010. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

12:07-el 1értek!


23/L

2010. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

igen!ha értékes ember mint más,ő is ugyanugy ember.én még akár tolokocsis,vagy félkaru vagy lábu....


ma láttam egy tolokocsis pasit,meg régeben helyes pasi volt.Megsajnáltam amiért így kell élnie,de erős embernek látszott.én nem bánám meg ha vele lennék.

2010. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!