Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék? Olyan...

Mit csinálhatnék? Olyan ideges vagyok legszívesebben kikaparnám a sógornőm szemét!

Figyelt kérdés
Bátyám nem rég jött haza alig tudtunk beszélni 1 percet talán, eddig külföldön voltam (Németbe)És már is jön hogy Tomi légyszike gyere már átkéne öltözek fázok.! Erre kiakadtam de nagyon mondom neki nem tudsz várni? Most jöttem haza... Elkezdi jó de ő fázik.. 2. esett Családi ebéd volt erre elkezdi a családot ugráltatni hogy légyszi ezt hozzd ide, hozzál vizet, vagy légyszi vedd ki a hütőből a salátát.. ez ment egész végig.. Én meg felálltam aztán leosztottam hogy neked is van lábad felállhatsz.. stb És még engem szúrtak le.. hogy képzelem hogy megbántom.. 3. Beszéltem anyuval mert apunak lesz a születésnapja.. jó ötleteket mondtam ő meg szerintem nem jó.. meg sokba kerülne mi közze lenne hozzá? Bátyámat teljsen átformálta.. mintha nemis ő lenne már mint régen.. Köszönöm a válaszokat! 20L
2010. júl. 31. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Hát ez egyrészről teljesen zavaros, másrészről gyerekes. Kicsit toleránsabb lehetnél, vagy leülhetnél vele megbeszélni ezeket a dolgokat. Úgy veszem észre hogy ezeket leszámítva is alapból van benned egy adag rosszindulat irányába.
2010. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor ki jött haza?Te németből, vagy a bátyád valahonnan.Elég kusza, a bátyád meg azzal él, akivel akar.
2010. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én jöttem haza németből.. 3 hónap után.
2010. júl. 31. 09:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Elírtam* mert közbe véletlenül töröltem: Tehát így akart lenni: bátyámnal alig tudtam beszélni, nem rég jöttem haza németből. bocsi.. csak elcsúsztam.
2010. júl. 31. 09:41
 5/6 anonim válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok .. az én bátyám is átformálta a sógornőcském! Sajnos nem tudsz ellene tenni mert őt szereti! és ha hasonló helyzetben lennél akkor biztos te is a párod néznéd! 16/L :)
2010. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem: nem lehet, hogy féltékeny vagy a sógornődre? Mert már nem Te vagy az első a bátyád életében, más lett a fontos, más igényeit elégíti ki.
2010. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!