Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 és 15 éves lányaim fizikáli...

20 és 15 éves lányaim fizikálisan és lelkiekben is terrorizáltak, elmenekültem. Nem kérnek belőlem. Egyedül neveltem fel őket, apai segítség nélkül, anyám ellenem hangolta őket, szép fokozatosan. Elveszítem őket? Az iwiw-en letagadnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 20 éves lányom a fülem szétverte,a mentő vitt be,azóta a saját lakásomból kilöknek,én albérletben élek,ők a lakásomban.Kb 5 éve rettenetesen elfajult minden.Többször voltam emiatt kórházban is.Anyám "megvásárolta" őket,ők felé hajolnak.Az apjuk intézetbe tette volna őket,5 évig jártam tárgyalásokra,sosem bántottam őket,melletük álltam mindig.Református iskolában végeztek,most anyám a 15 éves lányom gyámságát átvette,mert az apjukat 15 éve nem láttuk.Ez a hála,nagyon fáj??!!
2010. júl. 31. 12:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%

Hmmm.

Valószínűleg te és a párod eltolhattatok valamit kiskorukban. Hiszen egy gyereket nem lehet megvesztegetni ha, szereti a szüleit. Nem úgy értem, hogy szánt szándékkal! De gondolom megviselte őket az, hogy nincsen apa.


Ettől függetlenül gusztustalan, amit csinálnak! Anyád meg... Nos, az még gusztustalanabb. Én minimumhálás lennék (ha nem is szeretnélek :D) Ezt egy idegen ellen nem követi el az ember! Nem hogy a saját anya ellen!


A 20 évesnek semmi joga a te lakásodban lakni! Szépen kiteheted. A 15 évest meg nyugodtan adhatod nevelőbe... Tudom, hogy mint anyának, ez drasztikusnak/végletesnek tűnik. De meg fogod látni: sírva könyörgik vissza magukat! Vagy ha nem, hát megérdemlik.

2010. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is valamit nagyon elrontottál. Kérlek gondold át az ő helyzetüket. Ne azzal gyere, hogy te felnevelted őket mert ez alap dolog ha megszülted őket. A viselkedésük kiábrándító, bármennyire utálom az anyámat nem lenne gyomrom az ő házában élni. Fejtsd ki kérlek jobban, mert csak úgy nem lehet egy gyereket az anyja ellen hangolni.
2010. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
40%

Ledöbbenek, hogy mindenki a lányokat szidja.

Elsősorban a szülő felelőssége, hogy milyen lesz a gyereke! Nem így születtek, a környezetük tette őket azzá, amilyenek! Mindenképpen tanácsadóhoz fordulnék.

Tudom, nagyon durva a példa, de a szakmámból kifolyólag nap mint nap találkozom olyan esetekkel, amikor kutyatulajdonosok akarják elaltatni a régi kis kedvencet, mert a tudatlanságuk folytán durván félrenevelték a kutyát, igazi vérebet nevelve belőlük. Te is erre készülsz a saját gyerekeiddel? Lapátra tenni őket, mert hátba támadtak?

2010. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

kamu

Olyan nincs hogy nem élhetsz a lakásodban.


Gondolom te vagy tegnapi is, akit a rendőr vitt el otthonról, mert az anyja verte. Zavaros.

2010. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%
ha valóban igy áll a helyzet érvényesítsd a jogaid. Költözz vissza a lakásodba. A nagyobbikat tedd ki,a kisebbiket meg intézetbe,vagy majd anyád gondoskodik róla
2010. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
40%

A 20 évest b@szd ki a lakásból!Legalább megtanulja milyen volt neked mikor ő is ezt tette!!! idáig tető volt a feje fölött te nevelted te főztél, mostál rá (gondolom).

a 15 évest pedig tedd nevelőbe!!

Az ilyen kis senkiháziak nem érdemelnek jobbat...lehet, hogy elrontottál valamit, de akkor is az anyjuk vagy!!

az anyád meg miért hangolta őket ellened??! megvásárolta őket?? szerintem hivd a rendőrséget.

a 20éves pedig nem ússza meg szárazon...többször kórházba kerültél miatta? az egy elmebeteg... elképesztő...

2010. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%

sztem van itt még valami a háttérben


okokról nem írtál

2010. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%

Azért a kedves nagymamáról írhatnál még valamit, h mégis miért tette amit tett.

Ha, ez tényleg így van, ahogy írtad, menj vissza a házadba, és mond meg a lányaidnak, ha nem tetszik, lehet menni.A nagyobbik már eltudná magát tartani, a kisebbiknek meg ott a nagyanyja. De írhatnál egy kicsit több dolgot, ez csak úgy, hopp, ok nélkül kicsit fura.

2010. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Kicsit részletezni kellene itt még a témát...mert sok a kérdés!
2010. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymama a legfurább. Főleg, hogy a kérdező anyukája... Ha az anyósa lenne még azt mondanám, hogy újabb pálda arra, hogy az anyósok genyák :D De így...
2010. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!