Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 és 15 éves lányaim fizikáli...

20 és 15 éves lányaim fizikálisan és lelkiekben is terrorizáltak, elmenekültem. Nem kérnek belőlem. Egyedül neveltem fel őket, apai segítség nélkül, anyám ellenem hangolta őket, szép fokozatosan. Elveszítem őket? Az iwiw-en letagadnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 20 éves lányom a fülem szétverte,a mentő vitt be,azóta a saját lakásomból kilöknek,én albérletben élek,ők a lakásomban.Kb 5 éve rettenetesen elfajult minden.Többször voltam emiatt kórházban is.Anyám "megvásárolta" őket,ők felé hajolnak.Az apjuk intézetbe tette volna őket,5 évig jártam tárgyalásokra,sosem bántottam őket,melletük álltam mindig.Református iskolában végeztek,most anyám a 15 éves lányom gyámságát átvette,mert az apjukat 15 éve nem láttuk.Ez a hála,nagyon fáj??!!
2010. júl. 31. 12:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
49%
Jelentkezz a Mónika show-ba....
2010. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%
Próbálok magyarázatot találni a viselkedésükre: nem lehetséges, hogy alkoholt fogyasztasz rendszeresen? Mert akkor a lányokat meg lehet érteni valamilyen szempontból. Mármint hogy meggyűlöltek. De ha így is van, a bántalmazás akkor sem magyarázat a viselkedésükre. Elég abszurd a téma, de valószínűleg nem találnál ki ilyesmit, nem kérnél tanácsot, ha nem volna igaz. Írj, hogy szerinted TE miben hibáztál. Talán tisztábban látnánk a helyzeted...
2010. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
34%

Ezek szerint orvosi látlelet van a füledről. Ha ők is így, te is így: jelentsd fel testi sértésért a lányodat, és pereld be azért, amiért kirakott téged a te saját tulajdonú lakásodból. Kisebbik lányodat meg intézetbe raknám - hagy lássa, neki mennyivel jobb helyzete van. Ahogy viselkedik, hamar elkennék ott bent a száját. Anyádnak utolsó öröme legyen az, hogy tönkretette az életedet.

Egyházi iskolákról pedig inkább no comment.

2010. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem kamu, tényleg sajnálom, bocsánat. Köszönöm, hogy írtál.
2010. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Nem "kamuzok",ahogy valaki megjegyezte.Mi érdekem lenne ilyeneket kitalálnom,és én lennék a legboldogabb a világon ha ez csak egy rossz álom lenne?!Válaszolgattam privát címekre,részletesen írtam róla.Talán a közösségi oldalak nem tudnak hazudni.Mindenkinek köszönöm a válaszait és azt kívánom,hogy soha senkivel,semmikor ilyen,v.ehhez hasonló helyzet ne történjen,mert rettenetesen tud fájni!

Üdvözlettel.Ildikó

2010. júl. 31. 17:40
 26/28 anonim ***** válasza:

Köszönöm, h írtál! a véleményemet leírtam privátban, de szerintem innen úgy is törölték volna a hangvétel miatt.

Sajnálom a helyzeted, és remélem sikerül megoldani.

22/L

2010. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A lányod megütött Téged? Ezt nem hiszem el! Milyenek a mai fiatalok? Igaz én 20 éves vagyok, de soha nem ütöttem meg és soha nem fogom megütni anyámat, bár az én anyám nem állt volna így ki mellettem, ebbe ne menjünk bele. Az ilyet én is kitettem volna az utcára! Mit képzel, hogy megüthet? Ez a hála, hogy felnevelted? Borzalom! Döbbenet!
2010. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Döbbenten olvastam a sztoridat,remélem azóta megoldódott a helyzet.Ha ez igaz,valamit nagyon elszúrhattatok,de anyukád végképp no comment.

20 éves puncival rendelkező személyt-mert nőnek nem nevezném- szépen elzavarnám egy szalag mellé vagy a végzettségének megfelelő melóba.15 évest meg elzavarnám a nagyanyjához,ha annyira imádja.Azóta mik a fejlemények?

2015. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!