Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint ne álmodozz...

A családom szerint ne álmodozzak jó pasiról. Egy teltebb lány tényleg csak "defektes" hapsikat foghat ki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon kövér, nem kell vmi torzra gondolni. Csak nőiesek telt az alakom, de fogyózom és szeretnék fogyni. 160 cm vagyok, ehhez 72 kg... Szép arcom van sokak szerint, kedves, művelt lány vagyok. Eddig egyetlen olyan pasi volt az életemben, akibe én is szerelmes voltam, de sajnos nem jött össze a dolog. A többi 3 pasival csak azért jártam, hogy legyen valakim, nem bírom a magányt. Mit gondoltok, van esélyem egy jó pasit felszedni?

21/L


2010. júl. 31. 15:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 szimpla ***** válasza:
86%
ugyan már:) nem alkat kérdése az, hogy esetleg "defektes" hapsit fogsz e ki...nem azon múlik :) ne legyél zárkózott, kisugárzáson múlik az egész. Fel a fejjel! :)
2010. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
84%

Ne hülyéskedj :D Én még kövérebb vagyok, mint te, és egy vékony, jóképű, kedves barátom van már hat éve :) Türelmes, kedves, van véleménye, meg lehet vele beszélni mindent, egyetemista, kedves barátai vannak, sokan szeretik, tud élni, szóval szerintem egész jó parti... :D


Nem ettől függ, hogy találsz-e jó hapsit, vagy sem, higgy nekünk :)

2010. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
84%

160 cm/70 kg, 30 évesen fogtam ki magas, szőke, kékszemű pasit, akivel ráadásul szeretjük is egymást. Korábban is lett volna lehetőségem, de őket nem szerettem, akkor meg minek? És megérte kivárni az igazit.


21 évesen még nem késtél le semmiről, hiszen még magadat sem ismered igazán, azt meg pláne nem tudod, hogy milyen ember az, aki hozzád való.

2010. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
83%

Én 167 centihez vagyok 70 kiló és én tudom magamról, hogy kéne fogynom, fogyózom is ezerrel, de engem még a családom bátorít is, hogy szép arcom van, ha lefogynék, elmehetnék modellnek:D A családod helyében ösztönöznélek, nem elvenném a kedvedet még az élettől is.

Van esélyed, csak legyen önbizalmad. Közhelyesen hangzik, de egy magabiztos nő, aki tisztában van a saját értékeivel és hibáival is, sokkal vonzóbb, mint egy olyan, aki folyton kesereg, de nem tesz semmit.

2010. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
70%

a szerelem nem csak a külső és a súly függvénye. bár meg kell mondjam ha vékony/normál az ember sokkal több pasi figyel fel rá. saját tapasztalat. én is 160 cm vagyok 18 éves koromban 68 kg voltam, ami arányosan eloszlott rajtam, na de mégiscsak kövér voltam. a fiúk nem igazán figyeltek fel rám, legalábbis nem a helyes "menőbb" srácok. aztán lefogytam ,(49kg-ra) az öltözködésemen is változtattam mivel nagyobb lett az önbizalmam. le sem tudtam vakarni magamról a srácokat, és már a "nagyon jó" pasik is felfigyeltek rám.

persze én azt mondom, hogy ez nagyon személyiségfüggő dolog. ha van kellő önbizalmad, jó stílusod akkor ducin is bármilyen jó pasit megkaphatsz.

2010. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
82%

Minden azon múlik, hogy Te hogyan állsz a dolgokhoz. :-)


Én 170 cm magas vagyok, ehhez 73 kg jön, és állandóan azzal küzdök, hogy legyőzzem a gyűlöletem... utálom magam, de változtatni meg nem tudok, nincs akaraterőm. :-(


Azért mondom, hogyha magadat elfogadod úgy, amilyen, akkor más is elfog fogadni, és úgy szeret majd, ahogy csak tud. :-)


Megjegyzem, sok teltebb ismerősömnek nagyon-nagyon helyes barátja van, persze ez relatív, kinek mi a helyes...


Semmi esetre se add fel, előbb-utóbb megtalál valami jó hapi! :-D

2010. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
Köszi a bátorítást! Ma is lesz egy buli, ahová a csajokkal megyek, de már szinte félek menni, mert lehet, hogy paranoiás vagyok, de mindig azt érzem, hogy mindenki a nagy s.eggemet bámulja... :S Remélem egyszer le tudom küzdeni ezt... De addig is remélem, hogy sikerül leadni még pár kilót (most adtam le 5 kg-ot). :)
2010. júl. 31. 15:21
 8/70 anonim ***** válasza:
86%

Ne hallgass a családodra!!


Én kövérebb vagyok mint te, és mégis (szerintem) irtó helyes barátom van , imádom és ő is engem! Volt egy kis "balesetem" kocsival, tolattam ki és meghúztam egy másik kocsit, Ő jött ki intézkedni (rendőr) és akkor ismertem meg!

Szóval bármikor felbukkanhat az akire annyira vársz!! :)

2010. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 Septimius ***** válasza:
84%
Ez butaság :) Nálunk pont fordított a helyzet, remélem, nem hangzik túl nagyképűnek, ha azt mondom, hogy én, a lány vagyok a jóval soványabb. Mégis egy testesebb pasival járok, már 3 éve, úgyhogy nem hiszem, hogy az értelmesebb embereknek annyira számítana a plusz súly!
2010. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
82%

15.22 egy idióta, barom, ne hallgass rá!


Nyugi, és legyél laza a buliban... :-)


Egészséges vagy, van étvágyad, és ez a lényeg. :-D Nem? :-)

2010. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!