Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint ne álmodozz...

A családom szerint ne álmodozzak jó pasiról. Egy teltebb lány tényleg csak "defektes" hapsikat foghat ki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon kövér, nem kell vmi torzra gondolni. Csak nőiesek telt az alakom, de fogyózom és szeretnék fogyni. 160 cm vagyok, ehhez 72 kg... Szép arcom van sokak szerint, kedves, művelt lány vagyok. Eddig egyetlen olyan pasi volt az életemben, akibe én is szerelmes voltam, de sajnos nem jött össze a dolog. A többi 3 pasival csak azért jártam, hogy legyen valakim, nem bírom a magányt. Mit gondoltok, van esélyem egy jó pasit felszedni?

21/L


2010. júl. 31. 15:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

Köszi a sok biztatást! :)

Amúgy nálam is volt olyan, hogy nagyon szerelmes lettem egy srácba, egy évig kihasznált, csak "arra" kellettem neki, majd azt mondta, hogy szánalomból volt velem... Elég sokat szenvedtem, de mostmár túl vagyok rajta, rájöttem, hogy neki is nagyon sok hibája van, ő tényleg defektes és ilyen elvekkel sosem lesz igazán boldog!!!

2010. júl. 31. 16:59
 32/70 anonim ***** válasza:
84%
de nem csak az alakon múlik a -jócsajság-. jó alakkal még lehet betonkeverőfejű csámpás igénytelen vagy lehet csúnya a bőre vagy a haja, esetleg nem bír öltözni, büdös, vagy simán csak díszk.rvának öltözik. én nem érzem magam rosszabbnak senkinél, mert nem vagyok vékony.
2010. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
84%

Nem azért de milyen az a szülő aki ilyenekkel rakja tele a gyereke fejét?!

Nem alkattól függ hogy hány pasid van és milyenek.Kisugárzás...ha te így érzed jól amagad akkor ennyi nem kell kényszermiatt megváltoznod...

2010. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes családod van:D.A pasizáshoz önbizalom kell..és hogy jól érezd magad közben:D,ha te elhiszed hogy szép vagy akkor mások is annak fognak látni:D


sok szerencsét! :)

2010. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
76%

16:51

Nekem is rengeteg férfi tetszett, de mivel nem voltam az esetük, na bumm, kerestem mást, akinek tetszem és nem csak hülyül.

2010. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 Kaileena2 válasza:
71%
Már hogyne lenne.Csak ne legyél visszahúzódó.Ha bárki poénkodik a súlyoddal vágj vissza valami vicces gúnynévvel de,azért ne higgyenek őrültnek.Előbb utóbb a személyiséged megnyer valakit
2010. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
14%

Milyen az a defektes hapsi?

Szerintem rajtad van vagy 15 kiló defekt. Ennyire nem bírsz magadnak parancsolni? Nőiesen telt. Így is lehet fogalmazni a hájadat.

2010. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
85%

MI az hogy defektes?


És egyáltalán miért akarsz jó pasit ha te nem tartod magad annak

Ha olyan pasit akarsz aki "jó" akkor neked is annak kell lenned.(érted, te lehetsz rossz de ne a pasi legyen az? kettős mérce az erősen bejátszik)


Legalábbis én nem kezdenék pasi létemre nálam rosszab csajjal.(bocs, de ha nem tetszik külsőleg akkor már a belsejét se akarom megismerni)

DE! Én teszek is érte hogy jó pasi legyek, odafigyelek az étkezésemre, sportolok munka mellett, figyelek a külsőmre stb. Olyan csajhoz oda se mennék akin látszik hogy ezeket a dolgokat képtelen megtenni magáért. Csak annyit várok el külsőségek terén a másiktól mint magamtól.

Ha ez egezik akkor akarom megismerni a belsejét.


A 160cm-hez pedig a 57-58 kg a nőiesen kerek, a 70kg az dagadt.

Hidd el nekünk se könnű konditerembe járni, jobb lenne betudni annak hogy "én vékony vagyok úgyse leszek izmos", és feljönni ide sírni meg vigaszt találni.


Jöhet a lepontozás.

2010. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
69%
Szia!Ne csak fogyózz hanem mozogj is.Én úgy olvastam aki fogyózik az utána gyorsabban vissza is szedi a kilókat ha csak fogyózik és nem mozog mellette.Ha nem szeretnél egyedül sportolni akkor szedd össze a barátokat és mennyetek együtt...jó buli:D
2010. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
77%

A családod nagyon buta, hogy neked így akarja elvenni a maradék önbizalmadat is. Ha nem tetszel nekik, akkor inkább segítsenek abban, hogy jó pasit találj. pl. adjanak egy kondibérletet vagy segítsenek az életmódváltásban. Szerintem.



Amúgy meg én 170 cm vagyok és 65 kg, mégis egyedül. Most volt egy szakításom. Szóval nem ez számít. Na. Érted.

2010. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!