Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint ne álmodozz...

A családom szerint ne álmodozzak jó pasiról. Egy teltebb lány tényleg csak "defektes" hapsikat foghat ki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon kövér, nem kell vmi torzra gondolni. Csak nőiesek telt az alakom, de fogyózom és szeretnék fogyni. 160 cm vagyok, ehhez 72 kg... Szép arcom van sokak szerint, kedves, művelt lány vagyok. Eddig egyetlen olyan pasi volt az életemben, akibe én is szerelmes voltam, de sajnos nem jött össze a dolog. A többi 3 pasival csak azért jártam, hogy legyen valakim, nem bírom a magányt. Mit gondoltok, van esélyem egy jó pasit felszedni?

21/L


2010. júl. 31. 15:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
Attól függ, hogy mennyire van befordulva... Ha csak alapból olyan a természete, hogy csendesebb, akkor nyilván nem gáz. De én egy konkrét sztorira gondoltam, ugyanis egyik volt pasimnak olyan gondja volt, hogy anno a középiskolában minden nap megverték az osztálytársai, ettől a mai napig olyan szinten nincs önbizalma, hogy nem jár sehova a munkahelyén kívül, teljesen bezárkózott! Egyetlen komolynak mondható kapcsolata én voltam, mivel számára minden nő egy qrva, aki eljár társaságba és volt már dolga életében pasival!!! Senkit nem tud felvállalni annyira, hogy végig menjen vele az utcán! Nem csak magamról beszélek, hanem volt egy nagyon szép csaj is, !2 hétig! járt vele, pedig egy szőke kebelcsoda volt, szuper alakkal stb. Ennyit erről...
2010. aug. 4. 16:02
 62/70 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az a pasi akiről itt írtál, az egy elmebeteg. nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki minden nőt ribancoz, mert neki sérült az agya (van baja) pedig gazdag, iskolázott és jóképű. Volt egy szép szőke lány akivel járt (több kapcsolat után) de 2 hétre rá szakítottak.


nos vajon miért? Biztos azért, mert defektes a pasi. Márpedig az defektes, aki minden nőt leribancoz. A nők nem szívesen járnak elmebeteg pasikkal.

Sok ilyen defektes bu*nkó van.


A fiúk 80%-a csak úgy mondja, hogy nekik a kövér lányok nem jönnek be...nézz körül, a legtöbb normális pasi középszerű molett nőkkel jár...

2010. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
Általában a szép nők fogják aki a defekteseket! Pl. ez a pasi akit írtál is az.
2010. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:
Igen, ő egy igazi defektes pasi!
2010. aug. 4. 19:31
 65/70 anonim ***** válasza:

és neked ennyire elsődleges, hogy milyen egy pasi külseje?

Milyen pasira vágysz? Mit értesz defektes alatt?

2010. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:

83%

Defektes pasi: önző,bun*kó, hímsoviniszta, általánosító, rögeszmés, téveszmés, link, iszákos, játékgép-szexfüggő, nem felelősségteljes személy, megbízhatatlan, lusta, buta.

pl. ilyen elmebeteg itt azok a kérdezők, akik minden nőt k*rvának, minden nő a pénzre hajt...stb.

De az extra elmebajos kérdezőé ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

meg ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__84..


Totál elmebetegre vallanak.

2010. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:

11:36

Javaslom olvasd el az előző kommenteket! :)

2010. aug. 5. 18:31
 68/70 anonim ***** válasza:

2010-08-04 18:57 "a legtöbb normális pasi középszerű molett nőkkel jár."


Én ezt nem így gondolom, hiszen a "jópasik" rendszerint csinos és intelligens nőkkel járnak. És ezt nem csak 15-18 évesek körében van így.


Ezen kérdést ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__84.. is megnéztem és van alapja, hiszen ma már az átlagos fiatal nők többsége is prostituált módón öltözködik és viselkedik. Bocsánat az esetleges helyesírási hibákért.

2011. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

53% előző.

Nincs igazad. A nők 70 %-a normális. Nézz körül. Ne a tiniket vedd figyelembe, hanem a NŐKET.

2011. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 KJUsul ***** válasza:

1. Felejtsd el, hogy súlyproblémád van. Amit leírtál, az nem probléma. 50kg plusz, na az a probléma!


2. Ma a férfiak legalább 75%-a defektes. Ki így, ki úgy, ki kevésbé, ki jobban. A nem defektesek már rég boldog családi életet élnek. Tehát ne keseredj el. Lényeg, hogy az ő defektje illeszkedjen a te defektedhez. Ugyanis elárulok egy titkot: senki sem tökéletes!


3. Mi az jó pasi? Tele pénztárca, gátlástalan üzleti karrierrel, hatalmas pénisszel? Biztos, hogy meg is kapod tőle azt, amit akarsz? Elárulok még egy titkot: akiknek ilyen párja van, mind csalják az urukat, mert annyi melegséget, szeretetet se kapnak tőlük, ami egy gyertya melegével felérne!


Összefoglalva: ne jó pasit keress, hanem olyant, akivel mindig jól érzed magad, és megkapod tőle a tiszteletet és szeretetet amire szükséged van.

2013. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!