Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol rontom el, hogy soha nem...

Hol rontom el, hogy soha nem jönnek össze a dolgok?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már olyan, hogy valaki közeledett felém aki addig nem érdekelt. Aztán "bevágódott" nálam, már kezdtem örülni, hogy lesz belőle végre valami, tehát kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, erre nem történik semmi. Vagy én értelmezem félre a jeleket, amik nem is igazi jelek?(Mosoly, kedvesség, bámulás, a társaságom keresése stb) Ezek csak barátkozások, és bebeszélem magamnak, hogy tetszem neki(k)? Vagy túl görcsösen akarom? Mi lehet a hiba?
2010. aug. 1. 11:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok:

nálam is ez van, sokan ismerkedni akarnak velem, aztán eltelik 1-2hét és meggondolják magukat, és visszamennek az exhez, én ilyen "felejtős" vagyok, aki csak arra jó egy pasinak h kiverje az előző csajt a fejéből. Nem vagyok ribanc sem, 1 fiú volt az életembe. Mikor rájönnek a pasik h nem vagyok könnyenkapható, megfutamodnak, és hát így még sem vagyok érdekes...

gondolkodtam azon is h unalmas lennék? Lehet néha igen, de elegem lett már abból is, hogyha egy fiúval beszélgetni kezdek, állandóan én keressek témát. Bár mondják, hogy ahol téma nincs, az nem az igazi, de akkor is kellemetlen. Ha tetszik egy fiú, jeleket adok, de nem nyomulok, nekem is viszonozzák kedvességgel, vagy bókkal, de ennyi, itt megáll az egész... azt mondják nem vagyok ronda, de akkor fogalmam sincs mi a baj. Engem megismerni se nagyon akarnak :S

2010. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hát fogalmam sincs milyennek kellene lenni.

Nekem a nagyim jön azzal néha, hogy "Milyen helyes fiú, miért nem fogod meg magadnak?" Mert annyira megtehetem, hogy csak úgy fogok magamnak egy pasit, mikor senkinek sem kellek....Emiatt néha olyan szomorú vagyok (főleg mikor kiderül, hogy hát ebből sem lesz semmi, és egyébként pont ma/most lett megint ilyen a helyzet...) szóval ilyenkor kicsit mindig magam alá roskadok, mert az amúgyis nulla önbizalmamból mégjobban elvesznek a csalódások.

De amúgy még azt sem mondhatom, hogy én kezdenék el mostanában oda lenni valakiért, mert az utolsó 2 fiút pl nem is én vettem észre először, hanem ők nyitottak felém. De lehet tényleg bebeszélem magamnak, hogy érdekeltem őket.

Na mindegy, hátha egyszer eljön az a fiú akinek tényleg kelleni fogunk. Csak már épp ideje lenne, mert nem akarok 40 évesen is még ismerkedni...

2010. aug. 1. 14:35
 13/20 anonim ***** válasza:

nálam is ez volt! 2 fiúval volt úgy, h ismerkedni akartak nagyon velem, én nem nagyon akartam semmit, aztán addig udvaroltak míg beléjük nem estem, és kész, lapát is lett belőle :S pedig nem mutattam ki az érzéseim, jobban ragaszkodtam kicsit, de az se volt fojtó..

Nekem nagyim meg azzal jött a lagzin is h mien gáz h nincsen senkim, meg ideje lenne, de basszus 22 éves vagyok ... tényleg ennyire elvagyok késve?? Egyébként meg jó, lehet eljön az igazi egyszer, de nem mindegy mikor, én a köv. 10 évbe mindenképp szerettem volna férjhez menni ... :(

2010. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Úgy látom nagyon sorstársak vagyunk. Nagyim pont ma mondta, hogy az egyik ismerősünk lánya milyen későn ment férjhez, mert volt vagy 22-23 éves :D Szóval burkoltan az volt a lényeg, hogy ideje lenne már nekem is pasi. (Nem mintha nem érezném)

Már gondoltam rá, hogy talán azért taszítom el a pasikat egy idő után, mert látják rajtam, hogy bejönnek és lehet flegmábbnak kellene lenni. De akkor meg már nem akarom őket elszalasztani. Tényleg, ezt kellene megtanulni, hogy milyennek kell lenni...

De ami a másik dolog: mások már 14 évesen pasiznak ezerrel, és sikerül nekik. Hogyan csinálhatják ezt nem értem. Látom a 14-15 éveseket a pasijukkal kézen fogva, nekem meg semmi. Áhhh

2010. aug. 1. 15:38
 15/20 anonim ***** válasza:

jaja, meg mikor a helyes pasinak csúnya barátnője van, aki mellesleg egy bunkó is... volt aki tetszett, és mikor megláttam a nőjét, és mikor az megszólalt ... :S és ilyeneknek akad ... :S

Egyébként volt egy pasi, aki azért mondta nekem h nem akar tőlem semmit, mert nem látta rajtam hogy akarnám a kapcsolatot :D éppen előtte határoztam el, h keményebb leszek a pasikkal, hát itt meg a keménységemmel csesztem el :)

lehet ez a sorsom h sose fog akadni senki. Komoly kapcsolatom kb 2 hónap volt, hát szép :)

2010. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, hogy így kétségbe vagytok esve?
2010. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én 22, kérdező meg 21, hha nem tévedek
2010. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor miről beszéltek? :D
2010. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
h még normális kapcsolatom nem volt, és valahol vágyom rá :(
2010. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ezen 30 évesen kell kétségbeesni, most csak élni kell
2010. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!