Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már elviselni...

Nem bírom már elviselni apámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apám folyton megjegyzéseket tesz rám, folyton megszégyenít, meg mindig kérdezgeti, hogy meddig kell még eltartania engem? (Még nemtudom eltartani magam, mert tanulok.) Ma is jöttek vendégek, rögtön azzal kezdte, hogy elkezdett cikizni, meg beégetett, most vacsoránál is csak megjegyzéseket mnodott rám. Anyámat is megcsalja, úgyhogy vele se bánik különbbül, de anyám még ezt nem tudja, úgyhogy mindig apám pártját fogja. Nem bírok vele egy légtérben lenni, rosszul érzem magam, ha 5 méteres körzetébe kerülök. Mit tegyek? Menjek albérletbe? Van kb 200 ezer ft félretett pénzem nyári munkából, abból ellenék 1-2 hónpaig míg találok munkát.


19/F


2010. aug. 1. 21:36
 1/3 anonim válasza:
100%
Zsarold meg, ha nem áll le, bemószerolod a muternál..ez majd segít;)
2010. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb keress munkát és utána irány a saját élet. De a tartalékaidat ne éld fel, mert teszem fel nem találsz és elfogy a pénzed, akkor még a visszakullogás miatt is kapsz az arcodba.
2010. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a helyzetet úgy kezeltem, hogy másik városba mentem egyetemre + kolis lettem, pénz az diákhitel, diákmeló, meg mutterom küldött némi kest, és havonta egyszer mentem haza őt meglátogatni. Mondjuk fatert máig nem bírom elviselni, de már nem is kell.


Egyébként a "mit tettél le eddig az asztalra, meddig kell még téged eltartani" kérdésre tesóm kitalált egy választ: Anyámat megbaszni bezzeg jó volt, mi? Következményt meg nem vállaljuk mi?


Belegondolok az összes haverom faterja is ilyen kretén. Vajon mi is ilyen faszok leszünk 50 éves korunkra? :-/

2010. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!