Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni apámat...

Nem bírom elviselni apámat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő, allandóan mozod, egész nap itthon van nagyon ideges vagyok ha már kimegy a konyhába mert mindig takarítani kell utána...nem bírom elviselni...Éreztetek már ilyet, hogy nem bírtok valakit elviselni és majd felrobbantok?


16/L


2011. jan. 24. 18:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy egész nap otthon van? Nem dolgozik?
2011. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

pontosan,.... ( 40 L) a pasi matat a konyhában, mennek a fiókok, a vérnyomásom meg felfelé( komoly, mert mértem)

utána morzsák, kence ( vaj, vagy pizzakrémmaszat)a pulton, a földön is valami, a kés deszka otthagyva...folytassam??? szerintem tökre tudod mi van.


én már zenét kapcsolok, hogy ne is halljam, szóltam is, de akkor le vagyok kussolva, hoyg nem kell patikának lenni a háznak.

szóval próbálok nme odafigyelni, hamarabb elmegyek vacsizni és akkor csak reggel megyek oda legközelebb, és eléképzelem a legrosszabb variációt. és képzeld már ért kellemes meglepi, nem is volt akkora kupi mint amit odagondoltam.

2011. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
Reménykedj, hogy ő még el tud téged viselni legalább két évig mert hidd el, az állami gondozásban sokkal rosszabb lenne!
2011. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Hát egy kis fizetést az kap, de 2hetente egyszer kell kimennie és nem bírom, hogy anyám napi 10órát dolgozik mellette főz, takarít őneki kell mindent elintéznie ő meg csak itthon fekszik és koszol

és én kötelességemnek érzem, hogy segítsek anyukámnak, de olyan undorító az apám(büdös, állandóan az ágyában eszik és minden tiszta kaja, lehugyálja WC és mindig akkor fürdik mikor anyukám felmos (ez nagy uszodával jár)

2011. jan. 24. 18:37
 5/31 anonim ***** válasza:
46%
18.37-es leírta.
2011. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
2.válaszoló látod érted miről beszélek-csak én már 15 éves koromban ilyen vagyok tudom nekem sem kéne ilyennek lenni, de idegesít és, hogy nem élhetek tiszta lakásban az ő kosza miatt (pedig igyekszem takarítani) és nem az a bajom, hogy el kell mosogatni néhány tányért v. porszívózno kell hanem minden össze van kenve, maszatolva(a fal, a villanykapcsoló) néha meglepődöm mikor kimegyek a konyhába és nincs is annyira feldúlva...
2011. jan. 24. 18:41
 7/31 A kérdező kommentje:
18.37 és társa tökre nem tudjátok, hogy mivan és örüljetek, hogy nektek nem kell ezt elviselni amikor szeméttelep a lakás és nem tudtok mit csinálni, mert amint feltakarítom újra kezdődik előről és már inkább ide nyavajgok (igen tudom nyavajgás, de akkoris idegesít és szeretném ha tisztaságba élhetnék, de nem lehet)
2011. jan. 24. 18:44
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
Anyukád nem szól neki?
2011. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

csak megtanít az életre.A majdani párodtól is ezeket kell majd elviselned.Tetszik, vagy nem.Ott lesz egy gyerek, aztán úgy próbálj majd elégedetlenkedni, hogy kapod a sallert....

Apád csak az életre tanít

2011. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
26%
hm..válás?
2011. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!