Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukákhoz kérdés: képes...

Anyukákhoz kérdés: képes lennél ölni a gyerekedért, ha olyan helyzet adódna?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2020. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2020. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha a gyerekem életveszélyben lenne egy másik ember által, igen, gondolkodás nélkül.
2020. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Tabbouleh ***** válasza:
73%
Anyum nem gyakorizik, de azt mondta, hogy ha olyan helyzet adódna, gondolkodás nélkül megtenné.
2020. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
55%
A gyermekemért bármit megtennék.Akár ölni is.
2020. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2020. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert utána felelőséget is kell vállalni és börtön lenne a vége na meg lelkiismeretem nem lesz tiszta.
2020. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Akkor ha mondjuk a gyerekemet epp kozvetlen kozelbol fejen akarna loni valaki (tehat biztosan megölné vele es nem a kivegzeset egy bortonben ertem...), akkor ha nalam is csak olyan fegyver lenne, ami biztosan öl pl. egy masik lőfegyver es csak az johetne szoba hohy en is lojek, akkor lonek. Ha belehalna akkor igy jart.


Vagy ha haboru lenne es katona lennek vagy mas akinek ugymond legalisan lehet gyilkolni es ugy adodik a helyzet hogy igy menthetem meg a biztos halaltol akkor igen.


Minden mas esetben nem. Mert minden mas esetben az emberoles ugyanugy bűn maradna. Ha valaki baltaval menne a gyerekemnek akkor nem egy masik baltaval kezdenem agyonvagdosni es nem.is feltezlen lonem fejbe, ha mashogy is ki lehet jonni a helyzetbol.vagy ha vizbe akarna valaki fojtani, akkor nem en is 10 percig szoritanam a viz ala az illetot hogy en legyek akkor gyilkos.


Meg ha elrabolnak tolem akkor nem egybol megolni szandekoznam az elrablokat vagy orvosi muhiba miatt haldoklik akkor meg mar minek olnek? Tehat nalam elegge leszukul az, hogy mikor olnek erte.

2020. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Igen, az elözőek látom csak életveszély esetén. Én akkor is, ha valaki molesztálná, megnyomorítaná.
2020. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy elozo kerdesnel ki is dobnak sokan a sajat gyerekuket, csak mert epp nincs jo passzban, miert kene erte megolniuk barkit. Tudnam, minek szultek
2020. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!