Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem tudja elfogadni,...

A férjem nem tudja elfogadni, hogy a fiam, a fiúkat szereti. Valahogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nekem sose volt semmi bajom a melegekkel, se a többivel. Ha ők így boldogok, akkor másnak semmi beleszólása nincs ebbe.

A fiúnk (19éves) tegnap elmondta nekünk, hogy meleg, és hogy van barátja. Én elfogadtam, vele örültem, és mondtam neki, hogy alig várom, hogy bemutassa a barátját.

A férjem ezen kiakadt, és kiakarta tagadni őt, mert, hogy undorító.

Én mindenben támogatom a fiam, és probálkozom, az apjával, de meg se hallgat. Annyira fáj őket így látni.

(Utálkozó válaszokat nem szeretnék látni :/ )


2020. júl. 19. 23:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
44%
Ha az egyetlen fiam meleg lenne . Én sem örülnék neki . Már csak az unoka miatt is . Teljesen érthető a férj reakciója . Szerintem nem sok apa bontana erre pezsgőt :D
2020. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
18%

Én, ha a lányom állna elő ezzel, akkor őszintén boldog lennék, hogy nem szül valami kreténnek.

De ha a fiam...magamat ismerve, megkérném, hogy költözzön el, és kifizetném az öröksége rá eső részét, majd elbúcsúznánk.

És csak 2 dolgot kérnék tőle, hogy akkor látogassa az anyját, ha én nem vagyok idehaza, és még azt, hogy keressen másik egyetemet, mert a sem a rendőrségen, sem a hivatalban nem lesz jövője, így felesleges ott tanulnia.

2020. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
43%

Most a te fiad, vagy a ti fiatok?


Mi az hogy "kitagadja"? Túl sok brazil szappanoperát nézel. :-D

2020. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
75%

Nem zavarna es ugy gondolom h a genetika altal meghatarozott dolgon felesleges rugozni.

A gyerekem ezert szeretem es ha meleg lenne elfogadnam. Drukkolnek h a sok nehezseg amivel szembe nez majd azt konnyen vegye.


Nem nem zavarna h nem lenne unokam, leven az nem az en dontesem es nem nekem csinaljak. Persze ha lesz orulni fogok de nem ez a fontos.

2020. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%

nehéz kérdés. talán azt kellene megértetned valahogy a férjeddel, hogy ez nem választás kérdése, mert ha az lenne, akkor ki a fene akarna gyűlölet között élni? szerintem egy szülőnek az a legnagyobb boldogság, ha a gyereke boldog és ha ő az, akkor ez a szülőnek miért rossz?

nyilván senki nem örül annak, hogy a gyereke meleg, de nem is kell, nyilván a gyerek sem, mert hatalmas teher és harc neki is, de ezt adta a gép, el kell fogadni és kihozni ebből a maximumot. támogatni kell, neki ez sokkal nehezebb.

a férjednek adj egy kis időt (mondjuk nem értem, hogy hogy lehettek házasok ennyire eltérő világnézettel, nekem ez tuti nem menne), biztos szegény sokkban van, hátha megbékél vele. csak nem akarja elveszíteni a fiát...

2020. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
78%
Ja, nem akarja elvesíteni, azért hőbörög hogy undorító, meg kitagadja.. Van egy sötét réteg akinél csak addig él a szülői szeretet amíg a jó kis bábú olyan amilyennek apuci \anyuci akarja. Ha nem, akkor jön a kitagadás, elmarás rész.
2020. júl. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
44%

#26


Na,igen utolsó


Az ilyenekkel már alapból baj van.

Ezek a dolgok nem mindig derülnek ki,most adott volt ez a helyzet.

Lehet pár év múlva más kapcsán jött volna felszínre,hogy mennyire gáz a szülő.


Igen,a bólogatós bábú,mérgező,elnyomó típusa a szülőknek.


A legjobban úgy lehet kiszűrni az ilyeneket,ha már a kapcsolat elején rákérdezel hasonló dolgokra.

Hogyan reagálna egy ilyen helyzetre,ha X év múlva gyereketek lesz,vagy bármi másra.


Itt nem a melegség a lényeg.Az ilyen emberekkel amúgy sem stimmel minden.

Egoizmus,nárcizmus erősen jelen van.Önkontroll 0.


És ilyen embereket vállalnak gyereket,ez szörnyű.

2020. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sem tiszta a leírásból, hogy közös-e a gyerek.

Ha nem, akkor zokszó nélkül lelépnék az ilyen vadb@rom mellől a fiammal.

Ha közös gyerek, akkor nehezebb. Bár hogy őszinte legyek, én ebben az esetben is elgondolkoznék hogy megéri-e vele maradni, mivel egyértelmű hogy nem szereti a gyerekét, én pedig nem biztos hogy ilyen "apa" mellett akarnám tudni a fiam.

Mindenképp támogasd a fiad szerintem.

2020. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az egyetlen fiam meleg lenne . Én sem örülnék neki . Már csak az unoka miatt is ."

Ez az a hozzáállás amit egyszerűen nem értek. Mi köze ennek az unokához? 100% heteró vagyok, 100% heteró kapcsolattal, és mégsincs unoka. És akkor mi van?

2020. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Közös gyerek :)

Van egy lányunk is, aki jelenleg gyereket vár, szóval unokánk biztos lesz 😁

Még mindig nem hajlandó beszélni erről a témáról, ahogy a fiúnkhoz se szól.

Ha tényleg nem változik a helyzet, mindenképp a fiamat választom, és támogatnám mindenben.

(És aki irta, nem, nem kamu kérdés). Igen, sejtettem már régebb óta is, hogy nem biztos hogy hetero, de ameddig nem mondta el, addig nem lehettem biztos benne.

2020. júl. 25. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!