Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem tudja elfogadni,...

A férjem nem tudja elfogadni, hogy a fiam, a fiúkat szereti. Valahogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nekem sose volt semmi bajom a melegekkel, se a többivel. Ha ők így boldogok, akkor másnak semmi beleszólása nincs ebbe.

A fiúnk (19éves) tegnap elmondta nekünk, hogy meleg, és hogy van barátja. Én elfogadtam, vele örültem, és mondtam neki, hogy alig várom, hogy bemutassa a barátját.

A férjem ezen kiakadt, és kiakarta tagadni őt, mert, hogy undorító.

Én mindenben támogatom a fiam, és probálkozom, az apjával, de meg se hallgat. Annyira fáj őket így látni.

(Utálkozó válaszokat nem szeretnék látni :/ )


2020. júl. 19. 23:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
11%
Némely tinédzser vagy fiatal felnőtt fiú/lány egyszerűen azért lesz meleg, mert félreértik a saját érzelmeiket. Nagyon jól érzi magát a barátja társaságában, esetleg felnéz rá, rajong érte, majd a korukból/alaptermészetükből adódó nagyon erős szexuális késztetést is megróbálják együtt kiélni, majd rájönnek, hogy ez tök jó, még a maszturbálásnál is sokkal jobb! Hajrá, csináljuk, melegek vagyunk, ez szuper! Aztán eltelik pár év, és majd kiderül, lehet egyikük csak biszex, lehet később mindketten megnősülnek, de lehet, hogy nem.
2020. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt írom, de szerintem, aki utálja a melegeket, abban valamiféle látens homoszexualitás van.

Vagy valamiféle belső bizonytalanság. Vagy társadalmi elvárásoknak való megfelelés. Inkább az első része.


Ilyen emberrel nem tudsz, mit tenni.


Első a fiad és az ő boldogsága!

2020. júl. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Savlekotő ***** válasza:
A fiad le fog tiplizni amint tud,de lehet jobban jár mint ilyen légkörben élne tovább ahol utálva van az egyik szülő által.. Nem értem miért mondta el,a homofobiának jelei vannak ott jobb hallgatni..
2021. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!