Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon akar gyereket,...

A férjem nagyon akar gyereket, de egyértelművé teszi, hogy ő nem akar majd vele sokat foglalkozni. Ti szülnétek így gyereket?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy majd néha eljátszik vele, vagy ha lesz kistestvér, majd együtt eljátszanak. De a gyerek ellátása, gondozása alapvetően az én feladatom lesz.

Szerintem a gyerekeknek jó apja lenne, inkább attól félek, hogy nekem milyen férjem lesz - fog-e majd bármiben segíteni, vagy tényleg mindent tőlem vár el? Volt valaki ilyesmi helyzetben?



2020. aug. 4. 05:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/142 anonim ***** válasza:
98%
Segítek.. NEM lenne jó apja. NE vállalj neki gyereket. NEM csak a te életed menne tönkre,hanem a gyereké is.
2020. aug. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/142 anonim ***** válasza:
15%

Millió dolgot mondunk, ami aztán mégis másképp lesz.

Az én férjem is kijelentete, hogy na, ő aztán tuti nem fog pelenkázni... dehogynem, sőt, ha itthon volt, alig vehettem kézbe a lányunkat :D

Lepontozzátok, aki azt meri mondani, azért elsősorban annak a feladata a gyerek ellátása, aki ezzel a céllal van otthon? Miért? Igaza van. A fiznélkülit a munkahely a gyermek gondozása céljából adja. Vissza lehet menni, apu otthon marad. De akkor nincs sírás, mikor hazaértek a 8-10-12 órás műszak után, hogy éjjel ti nem keltek, mert nappal dolgoztok...

2020. aug. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/142 anonim ***** válasza:
97%

39!


Együtt tartják el a családot. EGYÜTT. EGYÜTT nevelik a gyereket. EGYÜTT végzik a házimunkát. Már ha normális családról, normális párkapcsolatról van szó.

2020. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/142 anonim ***** válasza:
98%
Minek? Nem! A férjed baby maker típus, aki megcsinálja és tovaröppen.
2020. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/142 anonim ***** válasza:
95%

44!


Nem erről volt szó. A kerdezo leírta, hogy a férje nem csak a gyed idejére tervez.


"A kérdés nem csak az első fél évre szól, hanem a következő 10-20 évre."

17. Komment

2020. aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/142 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy ki mennyit dolgozik hagyjuk. Ki mennyit bír, ez egyéni.


Szerintem az a nem normális, hogy nem érdekli annyira a gyereke, hogy törődjön vele.


Az én férjem csodálatos apuka. Imádja a kisbabánkat. Eteti, játszik vele, altatja, pelenkázza, ébren van vele.

Én sosem vállaltam volna gyereket, ha ő nem ilyen lenne.



Az állatokkal törődik a párod? Mert szerintem ebből sok mindent le lehet szűrni.

2020. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/142 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen kijelentés után azon is elgondolkoznék, hogy jó ember választottam-e páromnak.... 🤔
2020. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/142 anonim ***** válasza:
75%

Azzal meg mi a baj, ha valaki dolgozik? Máshol 6 hét a GYED. Azok a gyerekek is felnőnek.


Szerintem az a nem normális, aki évekig otthon van.

2020. aug. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/142 anonim ***** válasza:
98%
Nem csak a gyerekek fizikai ellátásában nem fog részt venni, de érzelmileg sem lesz az apjuk. Ezzel a hozzáállással egyáltalán minek neki gyerek? Tuti nem vállalnék vele gyereket, de társamul sem választanám.
2020. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/142 A kérdező kommentje:

#49

Nincs állatunk, de az erkélyen lévő növényeknek többnyire ő a gondozója.


Tuti szeretné a gyereket, csak attól félek, hogy az összes vele kapcsolatos munkát hárítani fogja, kb. a játékon meg a tanítgatáson kívül.

2020. aug. 4. 07:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!