Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a fiatok bemutatná a barátnőjét, és úgy köszönne, hogy "Örülök, hogy megismerhetem" és kezet fogna?

Figyelt kérdés

Vagy inkább meg kellene várni, hogy a szülő előre adja a jelet?


Mondjuk szerintem ez illetlenség lenne, ezért fogalmam sincs, nagyon izgulok.


Mások azt mondták elsőre puszit adjak. Mindenki mást mondd.


Nagyon konzervatívnak hinnétek a lányt, ha esetleg úgy köszönne, hogy "jó napot" és nem úgy, hogy "csókolom" ?


2010. aug. 4. 13:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a Jó napot, xy vagyok, örülök h megismerhetem - jó szöveg és megadja a kellő tiszteletet és mégis kedves.
2010. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Elvileg úgy illik, hogy idősebb ember nyújtja a kezét bemutatkozáskor, vagy a nő

Attól függ hogy puszi vagy nem hogy milyenek a szülők, de elsőre általában nincs puszilkodás a szülőkkel.

Párod szüleinek inkább csókolommal köszönj

2010. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én amikor mentem csókolomot köszöntem (illetve a mai napig is), és kézfogás mellett elmondtam, hogy xy vagyok. Aztán a szülők mondták, hogy örülnek, hogy megismerhetnek... Aztán mondtam, hogy én is örülök. Ennyi volt az egész utána már ment is a beszélgetés :)
2010. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
ne köszönjön úgy, hogy "csókolom". egy felnőtt hölgy szájából ez már elég furcsán hangzana. minden rendben így, ahogy leírtad.
2010. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Hát ez fura. Szerintem teljesen mindegy, hogy csókolomot vagy jó napotot köszön, amúgy valószínűleg az előbbit fogja.


Szerintem fogjatok kezet, és közben puszi, nem kell ezt túlbonyolítani.

2010. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Férfinak: Jó napot kívánok, örülök, hogy megismerhetem.

Nőnek: Csókolom, örülök, hogy megismerhetem.

Valószínűleg megpuszilnak, akkor viszonzod. Kezet nyújtani fölösleges, ha lány vagy.

2010. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

szerintem mivel ez a lánynak nagyobb fusztrációt okoz,inkább lépj te előbb.biztos hogy ő is abban a pillanatban reagálni fog,de így legalább érezné azt hogy egyből fenntartások nélkül elfogadod.

szerintem semmikép ne magázd,nyugodtan tegezd elvégre ő a fiatalabb.


pl:"szia,örülök hogy végre már megismertelek"


ja és ha téged nem zavar ajánld fel neki hogy tegezzen téged.mert ez a mai világba már abszolut nem meglepő

2010. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy játssza magát a lány. Senki nem mond olyat a fiatalok között, hogy Örülök, hogy megismerhetem...Nem kell parázni, odamész, köszönsz, mondod a neved és kezet fogsz...
2010. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Felnőtt hölgy az jelen esetben a "mama pici fia" barátnője

vagyis mehet a csókolom

2010. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Itt nem leszel okosabb, mindenki mást mond :D
2010. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!