Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiús anyák! Szerintetek is...

Fiús anyák! Szerintetek is ez rendben van?

Figyelt kérdés

Baj vagy elfogadható lenne az hogy a fiatok hazavinné a barátnőjét,és akár több napot is ott töltene nálatok?

Mindezt azért mert a fiatalok messze laknak egymástól, és ritkán találkoznak.

Hogy reagálnátok? Zavarna vagy kifejezetten örülnétek neki ha elég nagy a ház és minden körülmény megengedi?



2020. aug. 16. 16:51
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%

"Amit a fiammal él szexet, az szépen dolgozza csak le."


Tehát lényegében prostituálnád a lányt. Gratulálok! És neked van gyereked???

2020. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%

11.-re.


Szerintem a fiát, hiszen azért kér "fizetséget", hogy a lány szexelhessen a sráccal.


Tényleg kérdező, menni a srác egy órára?


46/Papamaci

2020. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
90%

@4 És te hol dolgozod le a szexet drága? Ha megyek hozzátok mosogatni egy kicsit, akkor megkapom én is a fiadat? ;)


47/F

2020. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
96%

Nekem két fiam van, idöközben felnöttek.

Mivel mindkettö nem helyben járt középiskolába/egyetemre, ezért értelemszerüen ott ismerték meg a barátnöiket.

Többször voltak itt a barátnöikkel, általában több 2-5 napra, a távolság miatt máshogy nem ment.


Minden alkalommal elöre szóltak, megkérdezték, hogy rendben van-e, utána jöttek, bejelentés nélkül nem állítottak be.


Igazán nem volt probléma, se nem zavartak, se nem örültem kifejezetten, ez magánügyük, amíg a lány normálisan viselkedik, addig nem gond.

Nagyrészt az ö szobájukban voltak, általában ebédhez-vacsoráhot jöttek le mindannyian.

Amit kértem, hogy éjjel ne mászkáljanak, mert nyugodtan akarunk aludni (de ez a fiúkra is mindig érvényes volt), illetve maguk után azért tegyenek rendet - fürdöt feltörölni, stb.


Soha nem jutott volna eszembe "ledolgoztatni" a szexet, meg beleszólni a kapcsolatukba. (Az a legtöbb esetben eszébe jutott a lányoknak, hogy megkérdezzék, mit tudnak segíteni, de igazán nem vettem igénybe, vendéget nem dolgoztatunk)


Ami zavart volna, ha minden alkalommal más-más lánnyal jönne valamelyik haza, ha zajonganának, vagy ha hetekig itt lennének.

2020. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
78%

EGY FONTOS infót nem írt a kérdezö: a kérdéses fiú meg a barátnöje mennyi idösek?

Valamenyire ugyanis számít, nem mindegy, hogy 15-16 éves középiskolásk, 25 éves egyetemisták, vagy 30+ felnöttek.

2020. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
11%
Nem szálloda vagyunk
2020. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
92%

Kifejezetten örülnék, miért zavarna?!

Bőven elférünk, külön szint van a gyerekeknek, kifejezetten jólesne látni, hogy boldogok.

Azért van a ház, hogy a benne élők jól érezzék magukat: filmezzenek, jacuzzizzanak, fürödjenek!

Mégis mi lehetne az ellenvetés, a plusz 1000 forint vízszámla, plusz 200 forint villanyszámla, vagy a 10 000 forint plusz (sokat mondtam...) kajaköltség egy egész hétre?

Nehogymár...

2020. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

A lány 23 éves és egyetemista.

És valamikor csak félévente tudnak találkozni a fiammal.

2020. aug. 16. 18:13
 19/40 anonim ***** válasza:
89%
Hova menjenek? A híd alá, vagy a parkba?
2020. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
87%

Én annyira nem értem ezt az egész kérdést. Lehet mondani, hogy mivel én alig 20 vagyok, ezért ne szóljak bele... de nekem anyám, akitől messze lakok, szívének erejéből várta a páromat, mikor bemutattam neki. És másfél hetet voltunk együtt otthon.

Neki fel sem merült, hogy ne mehessen nálunk a párom. Sőt, előre megkérdeztette velem a kedvenc sütiét, ételét, esetleges étkezési szokásait (pl. barna kenyér, és narancslé reggelihez), hogy fel tudjon készülni. Hisz ő az én boldogságomnak örül, és természetesnek veszi, hogy előbb-utóbb párom lesz. És az is természetes neki, hogy jó kapcsolatot akarjon a párommal, hisz tudja, hogy nekem kellemetlen lenne ha nem így lenne.

2020. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!