Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiús anyák! Szerintetek is...

Fiús anyák! Szerintetek is ez rendben van?

Figyelt kérdés

Baj vagy elfogadható lenne az hogy a fiatok hazavinné a barátnőjét,és akár több napot is ott töltene nálatok?

Mindezt azért mert a fiatalok messze laknak egymástól, és ritkán találkoznak.

Hogy reagálnátok? Zavarna vagy kifejezetten örülnétek neki ha elég nagy a ház és minden körülmény megengedi?



2020. aug. 16. 16:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
79%
2 éves volt a fiam, de eleve úgy vettünk házat, hogy ha majd tini lesz, felhozhassa a barátnőjét.
2020. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
69%
Ha nagy a ház, annyira nem zavarna. Én testvéremmel laktam albérletben, ott meglehetősen irritálóvá vált, hogy a lányok egymásnak adják a kilincset kvázi, és egy random csaj mindig ott dekkol a fürdőszobában, és a legtöbb ráadásul azt képzelte, hogy őneki van is valami célja ott azon kívül, hogy meg lesz dugva, miközben... Na mindegy. De mivel nálatok nem pont ez van, szerintem annyira nem lehet vészes, ha nem egyfolytában ott csövezik akkor pár napot előre egyeztetve ki lehet bírni. Lehet jófej, akkor meg simán.
2020. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
99%

Az ember mikor gyereket vallal, nemcsak egy cuki kisgyerekig kell vegiggondolni.

Ezzel egyutt egy garzonlakasban nem szivesen kerulgetnek kis tinifiukat, lanyokat. De ha van hely, egyertelmuen nincs mas megoldas, amugy nappal is megtennek, amit ejjel, akkor oszinten nem ertem a kerdest.

2020. aug. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

33-as vagyok. Elnezest, igy kerdezted vagy orulnel-e. Bocsanat.

Szoval zavarna is esetleg, de nem mutatnam, es orulnek is.

2020. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Lányom nincs, de pl. kolleganőm mesélte, hogy a lányát (21 éves volt akkor), a fiú anyja nem engedte ott aludni kerek 3 évig. Utána is le volt korlátozva, hogy heti 1 éjjel, és úgy, hogy másnap reggel mielőbb eltűnik.
2020. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
89%

Uramatyám, milyen besavanyodott nők vannak itt. Egyből rossznak,élősködőnem titulálni a gyereked párját, csak mert pár napig vendégül látod? Ilyen korban már simán lehet, hogy együtt is maradnak. Lehet, hogy elszalasztjátok, hogy megismerjétek a leendő vejeteket/menyeteket. Engem egyből befogadtak a családba, és az én családom is befogadta őt. Mindig együtt megyünk egymás szüleihez, és több napig ott “csövezünk” rendszeresen, ők pedig szeretettel látnak minket. Ahogy mi is a szülőket, amióta van lakásunk. Ettől család a család, úgy gondolom.

24/N

2020. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alap, hogy amíg a gyerekem velünk lakik, addig ő is ugyanúgy fogadhat vendéget, ahogy mi is. Csak nyilván ezt úgy tegye, hogy velünk is megbeszéli.
2020. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
23%
A kiscsajtol fugg ha normalis akkor oke de ha ott akarna orjongeni meg bulizni akk nem orulnek. Meg szivesen vennem ha hozna 1kg kenyeret v vmit az elv miatt, nem a 200 ft miatt. Meg szimpi lenne ha akarna segiteni elmosogatmi meg ilyenek, nem nezne a rabszolgajanak
2021. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
100%

Én csak a saját esetemet tudom leírni.

Mi elég fiatalon jöttünk össze a párommal, de az anyukája mindig szívesen látott náluk sőt a mai napig is így van, annak ellenére hogy a fiával együtt élek. Megkérdezte, hogy mit szeretnék enni a nagymamája mindig valamilyen süteménnyel vár minket ha hazalátogatunk de természetesen cserébe besegitek a házimunkába, de nem várják el.

2021. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
#4, ne irigykedj!
2021. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!