Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiús anyák! Szerintetek is...

Fiús anyák! Szerintetek is ez rendben van?

Figyelt kérdés

Baj vagy elfogadható lenne az hogy a fiatok hazavinné a barátnőjét,és akár több napot is ott töltene nálatok?

Mindezt azért mert a fiatalok messze laknak egymástól, és ritkán találkoznak.

Hogy reagálnátok? Zavarna vagy kifejezetten örülnétek neki ha elég nagy a ház és minden körülmény megengedi?



2020. aug. 16. 16:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
93%

"A lány 23 éves és egyetemista.

És valamikor csak félévente tudnak találkozni a fiammal."


Szerintem ezen egy pillanatig sem kellene gondolkodni, annyira alap, hogy jönnek!

2020. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
16%
ma 18:22-es: a kérdés akkor lenne jogos, ha a gyerek párja hosszú idöre - nem pár nap/egy hét - beköltözik és elvárja, hogy kiszolgálják meg eltartsák a két szép szeméért!
2020. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
72%
#22 Te se voltál boldog még az életben mi? Te toxicus boomer..
2020. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
93%
mi zavar ebben téged, kérdező? teljesen normális, ha nálatok vannak..
2020. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
24%
Sok mindentől függ. Hány évesek, milyen a lány (ha ránézésre egy kis cafka, akkor az ajtón sem szívesen engedném be elsőre), mióta ismerik egymást, mennyire tartom megbízhatónak a fiam, mik a szándékaik egymással... Meg nem is tudom. Az én fiam még csak 8, de ilyesmiket gondolok 😁 De első nap egy kisebb közös elbeszélgetést mindenképpen beiktatnék.
2020. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
73%
Amíg szimpatikus a lány nem zavarna, és ha nem telhetetlen (volt egy barátom aki ha nálunk volt mindent felzabalt meg felivott:d eszrevette az összes nasit és még ugraltatott is hogy hozzak ezt meg azt.. nonstop evett de szerintem csak mert ingyen volt mert addig nem tűnt fel hogy állandóan eszik
2020. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
89%

6!


Csak szólok, hogy úgy 20 éve már a csecsemőknek is kötelező a személyi

2020. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bátyám barátnőjével volt ez. Mindig átjött majd ide is költözött xdd. De nem zavart sok vizet. Beszállt a költségvetésekbe is. És hát megszerettük én is, anyum is. Most már (nem tudom) hány éve hogy elköltöztek és saját családjuk van😊.
2020. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok anya, de ha nem zavar akkor nem
2020. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Engem sem zavar,sőt nagyon örülök nekik. Csak érdekelt, hogy ti hogy látjátok ezt a dolgot 🙂
2020. aug. 16. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!