Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim állandóan a gyerek...

Szüleim állandóan a gyerek témával piszkálnak, ötleteket szeretnék gyűjteni, mivel passzoljam el a témát?

Figyelt kérdés
Számtalanszor beszéltem már velük, hogy milyen körülményeket szeretnék megteremteni hogy gyereket merjek vállalni, de mintha a falnak beszélnék és már nagyon elegem van. Van valami frappáns válaszötletetek, ami nem tiszteletlen de végre lerázhatom vele őket?
2020. aug. 18. 11:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Mondd nekik, hogy majd-majd. Aztán ha elmúltál 40, mond, hogy nem lehetett. (még ha hazugság is, akkor nem szekálnak vele)
2020. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
30%
40? Az semmi, főleg egy férfinel.
2020. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
84%

Te jó ég. Úgy házasodtatok, hogy meg se beszéltetek olyan apróságokat, hogy mikor akartok gyereket? :D

Én nem hiszem, hogy a körülmények a probléma, babaváró, CSOK, kb 0 pénzre lehet ingatlanhoz jutni nagyon jutányos törlesztővel, ez nem lehet gond. Szerintem te nem érzed magad készen rá és ezzel takarózol.

Elárulom, soha nem fogod azt érezni, hogy most minden tökéletes a gyerekvállalásra. Ha erre vársz, hamarabb hagy el az asszony, aztán nézheted 1-2 év múlva, hogy másnak szült. A nők nagyon durvák tudnak lenni, ha beüt náluk a babázhatnék.

A feleségeddel üljetek le és beszéljetek egymással őszintén, ez a legfontosabb dolog. Ne áltasd szegény asszonyt, mert neki - ellentétben veled - lejár az ideje.

A szülők lekoptatására a legjobb szöveg a "Próbálkozunk és ti lesztek az elsők, akik megtudják, ha sikerült, de addig kérlek ne kérdezzétek, mert rosszul esik, hogy nem jön."

2020. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
76%

"A nők nagyon durvák tudnak lenni, ha beüt náluk a babázhatnék."

Egyébként a férfiak is.

2020. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
100%

Hogy a szüleid mit akarnak az lényegtelen, felnőtt vagy, nem tartozol elszamolassal.

Az viszont, hogy a feleségeddel nem tudjátok ezt megbeszélni, komolyabb probléma

Gyakorlatilag váló ok lesz, ha nem ültök le minél hamarabb megoldani a kérdést. Lehet így is külön válnak az útjaitok, de legalább megbeszélnétek

2020. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
84%

Leülsz a család köré, és megmondod, hogy (most? még?) egyáltalán nem akarsz gyereket, és ezen nem óhajtasz változtatni.

Voltaképpen csak nyersz vele, ha elhagy az asszony, mert nem kényszerülsz bele egy ellentmondásokkal és zavarokkal teli házasságba.

Eztán élheted vidáman a szingli férfiak életét. Hidd el, jó az. Tudom, miről beszélek. :)

F/48

2020. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
64%
Mellékes, fentebb minden infót leírtak (szerintem), viszont baráti körben történt már olyan hogy kutyát kaptak a szülők bepelenkázva.. értették a jelzést 😅
2020. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!