Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak állandóan? :C

Miért piszkálnak állandóan? :C

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek énekelni, viszont nem tudok. Itthon mindenki cikiz hogy ne énekeljek már mert rossz a hangom, és már ott tartunk hogy egyedül sem merek énekelni, mert mi lesz ha valaki meghallja. :( És ezzel nyugtatnám le magam, ha bajom van, mert ezzel sikerült mindig, de mostanában mindenki csak piszkál vele.

Mit tegyek, hogy békén hagyjanak ezzel? Tudom hogy nincs jó hangom, de akkoris jól esik néha énekelni.


2010. szept. 5. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát énekelj halkabban :)
2010. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ennél halkabban már nem lehet :P sosem énekelek meg beszélek hangosan.
2010. szept. 5. 15:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan énekelj, a mai előadók is nagy szarok, csak a modern technikával gyerekjáték jó zenét csinálni belőle.
2010. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor próbálj olyan helyen énekelni, ahol nem hallanak. Téged is megértelek, de a szüleidet is, borzalmas olyan énekléseket hallani, ami már a kritikán aluli fogalmát is bőven kimeríti.
2010. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy ez téged boldoggá tesz. Amúgy járj magánénektenárhoz! Némelyik csodákat képes művelni egy hanggal. :)
2010. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A hanggal lehet, de jó hallást csak a jó isten adhat. Márpedig aki hamisan énekel annak nincs hallása.
2010. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A hallásommal ninscen baj, hallás után tanultam meg zongorázni :)

Persze amikor gyakoroltam, akkoris ment a veszekedés hogy minek játszom meg mi ez a sz.r. Éppen Celine diontól a My heart will go ont tanultam kotta nélkül meg minden. Na nem baj, idén kórustag leszek a suliban. A barátom azt mondta annyira nincsen rossz hangom mint ahogy én azt gondolom, ő szereti hallgatni ahogy dudorászok meg dalolgatok, de nem értem hogy a többiek miért nem akkor? :S

2010. szept. 5. 16:06
 8/15 anonim válasza:
100%

énekelj tovább- max megmondod nekik hogy ők se tudnak csak te felvállalod stb...

vagy csak ne foglalkozz velük..

nekem sincs jó hangom mégis énekelek éjjel nappal..bár páran azt mondták hogy jóhangom van meg hívtak énekkarba is :O de nemtudom....

2010. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Meg nem is az hogy hamisan énekelek csak nem cseng olyan szépen a hangom, valahogy nem szép. Meg ugye istenigazából sosem mertem énekelni, erőteljes hanggal Nem képeztem a hangomat, legutóbb rendes énekórán alsóban voltam (most 16 éves vagyok).
2010. szept. 5. 16:09
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez a barátom véleménye az énektudásomról :'D


           Brian              üzenete:

*           én el tom viselni            

*           csak amikor ottvok elröhögöd a magasat            

*           meg annyira nem vészes tényleg            

*           cask krónikus önbizalomhiányban szenvedsz            

*           és nem mersz énekelnii            

*           ezért nem gyakorolsz és ezért nem jo most            

*           sztem csak le kell porolni a tudást és menni fog gyakorlással            

*           ;)            

2010. szept. 5. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!