Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim állandóan a gyerek...

Szüleim állandóan a gyerek témával piszkálnak, ötleteket szeretnék gyűjteni, mivel passzoljam el a témát?

Figyelt kérdés
Számtalanszor beszéltem már velük, hogy milyen körülményeket szeretnék megteremteni hogy gyereket merjek vállalni, de mintha a falnak beszélnék és már nagyon elegem van. Van valami frappáns válaszötletetek, ami nem tiszteletlen de végre lerázhatom vele őket?
2020. aug. 18. 11:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
97%

Feleséged mennyi idős? Ha már 30, akkor valóban el kellene dönteni, kell e az a gyerek, vagy sem.

Te egyáltalán szeretnél?

Én 26 éves nő vagyok, nem akarok gyereket. Jelenleg nincs párom, de ha szóba kerülne, hogy akar gyereket, elválnának útjaink; nem akarok más idejével szórakozni, és az enyémmel se tegyék.

2020. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de a vàlaszaid olyanok, mint egy dacos tini “hülyegyereké”... (“ezzel csak azt érik el, hogy egyátalàn ne szeressek”)

Ez teljesen gyerekes. Nem ártana első körben felnőni -ami nem azt jelenti, hogy akarni kell gyereket, hanem az alapvető hozzáállásban, és a párlapcsolatodban is. Nem csoda, hogy a szüleiddel szemben is gyerekes megoldást szeretnél alkalmazni, egyelőre te “itt tartasz” agyban. Ezt gondold át, azután kéne csak olyan dolgokkal foglalkozni, mint házasság meg egyebek...

2020. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Alain Delon ***** válasza:
40%
Mondd meg nekik, hogy csináljanak, ha annyira kell nekik.
2020. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
5%

Mond azt pont ilyet mint a tiék mert az élhető .

És ezen ők is elfognak gondolkozni .

2020. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
36%
Fogadjatok örökbe 5-6 morét fél évre. Utána már senki se nyaggatna a gyerekkel.
2020. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
86%

"örökbe ... fél évre"

Te se nagyon állsz a helyzet magaslatán agyilag, akárcsak a kérdező...

2020. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
89%

"feleségem van, ... "ellene" is felhasználnám....Neki is megmondtam hogy mikor lehet, tisztában van mindennel, de akkor is nyaggat. "


Ez olyan szép, harmonikus házasságnak tűnik.

2020. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
91%
Azert nejednek csak joga van tudnj akarsz e
2020. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, nem is értem miért a szüleidet kérdezed, mikor ott van melletted egy szerencsétlen nő, aki azt hiszi, hogy gyereke lesz tőled... jobb lenne inkább tököket növeszteni, ha már eddig nem nőtt ki és belemondani az arcába, hogy nem akarsz tőle gyereket.


Az ilyen bullshitet meg, hogy milyen anyagi feltételek kellenek hozzá, ezt hanyagold, te szemmel láthatóan nem emiatt nem akarsz gyereket, hanem úgy egyáltalán nem. Engedd el a feleséged és adj neki esélyt, hogy lehessen gyereke.

2020. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez kamu. A nyelvhasználatból ítélve ez egy gyerek.
2020. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!