Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami taszító lehet bennem?

Mi az ami taszító lehet bennem?

Figyelt kérdés
Azt mondja a családom, hogy nehéz a természetem, de akik nem velem együtt élnek, azok ezt nem tudják rólam. Próbálok mindenkivel kedves lenni, bár igaz hogy elég szótlan vagyok, sok idő kell mire feloldódom. Önbizalmam nincs, rosszul érzem magam a bőrömben. Ez lehet a gond, hogy nem tudom magamra felhívni azoknak a figyelmét akik érdekelnek? Milyen legyek? Nem vagyok harsány (bár szeretek poénkodni, és sokan van hogy nevetnek is a vicceimen. Nem tudom csak kedvességből-e..)Úgy érzem mintha mindenki szaladnak előlem.
2010. aug. 4. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy?
2010. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!

néha kicsit megnyugtat a negatívabb kérdéseket olvasni, de legalább rádöbbenek h nem csak én vagyok így. Velem is ez a baj, én képtelen vagyok az emberek felé nyitni, gondolom azért mert világ életembe bántottak, és annyit sérültem már lelkileg h elviselhetetlenné vált a zárkózottságom.

Önbizalmam nekem sincs, bár sok fiúnak tetszem, kapcsolatot senki sem akar velem. Sugárzik belőlem a negatív energia :S


21L

2010. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legyél olyan, amilyennek lenni szeretsz. Szerepet úgyis képtelenség játszani egy életen át.

Hasonló gondokkal küzdőnek válaszoltam az előbb, most idemásolom. Előtte megjegyzem, hogy nagyon nagy kár, hogy a család és az iskola nem törekszik arra, hogy a gyermekekből magabiztos, kiegyensúlyozott embereket neveljen.

" Ki kellene építened önbizalmadat. Törekedhetsz erre saját magad azzal, hogy figyelsz teljesítményeidre és elégedetten nyugtázod, amikor jól teljesítettél. Kielemezhetnéd esetleg, hogy mivel vagy elégedetlen saját magaddal, aztán amit hibádnak ítélsz, annak megváltoztatásán dolgozni kezdesz. Legyen szó akár küllemedről, akár viselkedésedről. Találsz e munkához könyveket is, amelyek utat mutatnak.

Léteznek nagyszerű önbizalom növelő tréningek, s ha képzett, megfelelő szakember a vezető, nagyon hatékonyak tudnak lenni.

Önbizalmat lehet építeni pszichoterápiával is. Az integratív a gyorsabb és hatásosabb módszer.

Valamit kezdened kellene ezzel az üggyel, mert kár így elpocsékolni ifjúi éveidet. Tudatában kellene lenned, hogy 21 éves vagy és csinos, mert a fiatalság nagyon "öltöztet". Most a legszebb a bőröd, a testalkatod, feltételezem, hogy szerény viselkedésed is bájos, kedves.

Az önbizalomhiány okozza gondjaidat az emberekkel, ezt kellene mindenképpen megoldanod, mint mondtam, szakember segítségével, mert ehhez nagy valószínűséggel segítség kell. Ezzel megoldódik minden gondod, boldog és vidám fiatal lány lesz belőled, akinek minden sikerül."

2010. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

marhavicces

hihi

bunkóparszt

2010. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

0:05 te nagyon paraszt vagy.

Amúgy valószínű igen, a negatív hozzáállásoddal van a baj. Én sem szeretem azokat az embereket, akik olyannak tűnnek, mintha folyton esőfelhő lenne a fejük fölött. De az, hogy poénkodsz, az jó! Csak kérlek, ne gondold, hogy udvariasságból nevetnek rajtad, hisz emiatt lehet egy nagyon jó poént is elrontani (a gátlásaid miatt rosszul adod elő), és biztosan nem úgy van. Nincs olyan poén, ami mindenkinek tetszik, de nem nevethet mindenki udvariasságból, ha a vicc nem erőltetett vagy másokat elég durván sértő... Legyél nyitottabb, ne görcsölj azon, hogy miért nem figyelnek rád, és a többi. Akkor majd menni fog magától :)

2010. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mosmé? Télleg vicces!
2010. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg valtozhatsz, lehet, h kesonero tipus vagy.A rossz gyerekkorom miatt en is visszahuzodo voltam, nem mertem ismerkedni, beszelgetni.Azota oriasit valtoztam, most pont az ellenkezoje vagyok es ezt mind magamnak koszonhetem.Igaz kozrejatszott egy teljesen uj kornyezet.Remeljuk nalad is sikerul!
2010. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány vagy?
2010. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lány vagyok amúgy.
2010. aug. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!