Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális anya viselkedése...

Normális anya viselkedése most? Figyelt kérdés Elég hosszú lesz a történet, előre is bocsánat.

Figyelt kérdés

Pénteken délelőtt mentem át a barátomhoz a szomszéd városba. Reggel készülődtem és közben vártam haza anyát, mert ő reggel 5től 8ig melózik... Nem jött, felhívtam fél10kor 2szer. Nem vette fel. Hívom 3/4 10kor. Felvette,hogy "jólvan már az utcaajtóban vagyok". Mondom oké. Bejön a házba, én közben vasalom a hajam. Megkértem, hogy vasalja ki az egyik felsőmet, amit vinni szeretnék, csak eléggé gyűrött. Erre elkezdte mondani, hogy ő de nagyon rosszul van, berúgott... Reggel. Mondom neki, hogy akkor nem vasalod ki? Meg akkor ezért voltál olyan sokat oda? Befeküdt az ágyába.. Én közben már indulásra kész voltam, erre anya beszólt, mikor mentem ki, hogy "de kibas_zott hülyén nézel ki, de béna vagy!" és közben nevet. Mondom oké, ezt meg sem hallottam. Kint láttam meg, hogy a fekete nadrágom tiszta szöz. Gyors visszamentem a házba átcserélni, mert nem akartam szöszös cuccban elmenni. Ahogy belépek anya elkezd kiabálni, hogy nehogy lecseréljem már a nadrágot, de idióta vagyok és ilyenek. odaszóltam neki, hogy jobb lenne ha befejezné és ő se jobb egy fokkal sem mint apám, ha iszik. Erre elkezdett még jobban és csúnyábban kiabálni, hogy egy semmirekellő vagyok aki 18 éves létére képtelen kivasalni egy felsőt(17 vagyok amúgy) és hogy feltüzeli az összes cuccom meg inkább haza se menjek és ilyenek... Visszakiabáltam neki, hogy "látom nagy gond, ha nem neked adok igazat és nem tűröm, hogy ilyen vagy velem és neked is megmondom mint anno apának" erre még hallottam fél füllel, hogy azt kiabálja, hogy én vele így nem beszélhetek.



Szombat hajnalban jöttem haza. Azóta nem szólt hozzám egy szót sem. Jóformán rám se néz, be van sértődve. apa kérdezte, hogy mi van. Elmondtam neki, de anya akkor sem beszél velem, húzza a száját. Tegnap este elkértem magam moziba apától, utána megkérdeztem anyát, erre rám se nézett csak vállat vont, mondom akkor ezt igennek veszem. Nem szólt semmit.



Jogosan van ő megsértődve rám? Mit vár most tőlem?



#anya #Gyrrek anya kapcsolat
2020. aug. 27. 12:34
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
62%

Úristen. Ha nem tud vasalni, akkor nem tud vasalni.

Meg fog tanulni, mert kénytelen lesz ezek szerint, viszont az is nyilvánvaló , hogy nem volt tőle elvárva idáig sem.

Jól megragadtátok a lényeget amúgy, ja, az pont az, hogy nem tud vasalni...

Próbálj meg leülni beszélni anyukáddal, hogy mi bántja, vagy esetleg tudsz-e neki segíteni valamiben?!

Biztosan van valami oka, hogy így meghajolt már reggel.

Lehet, hogy nem fog mondani neked semmit, ne vedd magadra, nem biztos, hogy olyan dolog történt amit megoszthat veled, de ha idáig jó volt a kapcsolatotok, akkor elég , ha megértést mutatsz felé.

2020. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
70%
Még ha sietsz valahova éppen és ágyneműt vagy függönyt akarnál magaddal vinni (bár nemtudom miért tennél ilyet), akkor még azt mondom, oké, hogy segítséget kérsz. Na, de egy pólót nem tudsz kivasalni? két perc...
2020. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
44%

Túl vagyok 11 válaszon keresztül a vasaláson, elmondtátok neki már páran... Ne legyetek már papagájok.

13-as válaszoló voltam és vasalok éppen.

2020. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
16%

"ha ... ágyneműt vagy függönyt akarnál magaddal vinni..., akkor még azt mondom, oké, hogy segítséget kérsz"

Ágyneműt meg függönyt pont nem kell vasalni sose. :D

2020. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
72%
A nagy varakozas alatt kivasalhattad volna azt a nyamvadt bluzt! De nem..te kenyelmesen varod a masikat, hogy munkabol hazaerve azonnal a rendelkezesedre alljon! Kis pattogos rinyagep!
2020. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
16%

"Ágyneműt meg függönyt pont nem kell vasalni sose"


Proliéknál biztos nem is. :))

2020. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Na ide fegyeljetek édéseim velem ti igy nem beszélhettek! Ez nem a normális válaszólókhoz kapcsólodik na de térjünk a lényegre. Mar bánom hogy kíírtam ezt a kérdést ide gyakorirra. Utolsó válaszoló neked meg azt üzenem hogy tőled meg elszomorodtam hogy igy beszélsz nemtom akárhány évesen te Isten verte! Bocsánat ezt múszály volt leírnom mert mérges vagyok erre a kis 11 éves hülyékre!
2020. aug. 27. 13:40
 18/42 anonim ***** válasza:
38%

Itt alapjában véve annyira komoly problák vannak, hogy azoknak az 1 százaléka az, hogy ki mikor mit vasal... Alkoholista szülők, kamasz gyerek... Nagyon sok nehézség és baj.

Kérdező, anyukád hajnalban dolgozik? Mert többszöri olvasásra sem értem. Hajnal 5-től reggel 8-ig?

2020. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
73%
Drága Mária és ez a felnövekvő generáció.
2020. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván vannak a családban a vasalásnál nagyobb bajok, de a jelen helyzetet a kérdező életképtelensége váltotta ki. Ha kivasalja a pólót, vagy egyszerűen választ egy másikat amit nem kell vasalni, akkor nem hívogatta volna a cselé... az anyját, hogy húzzon hazafelé vasalni. Sőt rég elmehetett volna mire az anyja haza ér és máris nincs veszekedés.

De úgy látszik anyja lánya. Amilyen pofátlan a kisasszony, nem csodálom, hogy isznak a szülei.

2020. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!