Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális anya viselkedése...

Normális anya viselkedése most? Figyelt kérdés Elég hosszú lesz a történet, előre is bocsánat.

Figyelt kérdés

Pénteken délelőtt mentem át a barátomhoz a szomszéd városba. Reggel készülődtem és közben vártam haza anyát, mert ő reggel 5től 8ig melózik... Nem jött, felhívtam fél10kor 2szer. Nem vette fel. Hívom 3/4 10kor. Felvette,hogy "jólvan már az utcaajtóban vagyok". Mondom oké. Bejön a házba, én közben vasalom a hajam. Megkértem, hogy vasalja ki az egyik felsőmet, amit vinni szeretnék, csak eléggé gyűrött. Erre elkezdte mondani, hogy ő de nagyon rosszul van, berúgott... Reggel. Mondom neki, hogy akkor nem vasalod ki? Meg akkor ezért voltál olyan sokat oda? Befeküdt az ágyába.. Én közben már indulásra kész voltam, erre anya beszólt, mikor mentem ki, hogy "de kibas_zott hülyén nézel ki, de béna vagy!" és közben nevet. Mondom oké, ezt meg sem hallottam. Kint láttam meg, hogy a fekete nadrágom tiszta szöz. Gyors visszamentem a házba átcserélni, mert nem akartam szöszös cuccban elmenni. Ahogy belépek anya elkezd kiabálni, hogy nehogy lecseréljem már a nadrágot, de idióta vagyok és ilyenek. odaszóltam neki, hogy jobb lenne ha befejezné és ő se jobb egy fokkal sem mint apám, ha iszik. Erre elkezdett még jobban és csúnyábban kiabálni, hogy egy semmirekellő vagyok aki 18 éves létére képtelen kivasalni egy felsőt(17 vagyok amúgy) és hogy feltüzeli az összes cuccom meg inkább haza se menjek és ilyenek... Visszakiabáltam neki, hogy "látom nagy gond, ha nem neked adok igazat és nem tűröm, hogy ilyen vagy velem és neked is megmondom mint anno apának" erre még hallottam fél füllel, hogy azt kiabálja, hogy én vele így nem beszélhetek.



Szombat hajnalban jöttem haza. Azóta nem szólt hozzám egy szót sem. Jóformán rám se néz, be van sértődve. apa kérdezte, hogy mi van. Elmondtam neki, de anya akkor sem beszél velem, húzza a száját. Tegnap este elkértem magam moziba apától, utána megkérdeztem anyát, erre rám se nézett csak vállat vont, mondom akkor ezt igennek veszem. Nem szólt semmit.



Jogosan van ő megsértődve rám? Mit vár most tőlem?



#anya #Gyrrek anya kapcsolat
2020. aug. 27. 12:34
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
53%

Összegzem: anyuka hajnali 5-től 8-ig dolgozik. Azaz kb 4-kor kelhet. 8 után volt energiája korán reggel berúgni (ez is egy életforma), közben a 17 éves lánya hívogatta telefonon, hogy vasalja ki neki a felsőjét. Amikor anyuka beesik az ajtón részegen, akkor elkezdte csesztetni, hogy vasalja ki a felsőjét és ezen megy a vita.


Nem is értem hogy lehet ennyi idő alatt így berúgni, húzóra itta a kannásbort a dohánybolt előtt?

2020. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
67%
Például. Vagy ahol takarít, ott talált valami piát, és munka közben iszogatott. Részletkérdés.
2020. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
74%

#20

*muszáJ

2020. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
43%

Értem. A felháborító az, hogy megkérte az anyjàt hogy vasalja ki a pólóját, és nem az hogy anya-apa valószínűleg komoly alkoholproblémákkal küzd. Furcsa lelkületű emberek járnak ide:D


Felnőtt vagyok már de anyukám segít bármiben ha tud és én is viszont Neki. Ettől család a család.

Mellesleg kinek a hibája ha 18 évesen nem tud vasalni?(bár azt írja tud) Azé aki nem tanította meg,nem?

2020. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
79%
#37 Tehát nálad tök normális, hogy ötpercenként hívogatod anyádat, hogy mikor eszi már haza a fene a munkából, mert ki kell, hogy vasalja a pólódat... Csodálatos kis család lehettek.
2020. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
25%

37

Akkor hasonlóképpen gondolkozunk. Engem anyám sok mindenre megtanított, de a vasalásra nem igazán, nem erőltette, mert ő sem szereti.

2020. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
27%

#38:te ezen akadsz ki, én meg azon hogy hogy anyuci délelőtt merev részegen esik haza. Gondolom nem ez volt az első,s nem is az utolsó eset. Amúgy nem, nem hívogatom 5 percenként édesanyámat. 10 percenként szoktam:D

A családom pedig tényleg csodálatos. Lenne tőlünk mit tanulnod.

2020. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
85%
#41 Anyukád nagyon örülhet, hogy 10 perc nyugta nincs tőled. Ha elmúltál 12 éves, akkor azért lassan el kellene kezdeni kimászni a szoknyája alól.
2020. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%
#42:jézusom, ember vicceltem!!! Amúgy meg inkább a nadrágot szereti (ez is vicc,mielőtt....).
2020. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Dudubeni válasza:
62%
Őszintén nem tudtad volna az idő alatt kivasalni a ruhát amíg hivogatad? Akkor most nem lenne nálatok ez a vita.
2020. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!