Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális anya viselkedése...

Normális anya viselkedése most? Figyelt kérdés Elég hosszú lesz a történet, előre is bocsánat.

Figyelt kérdés

Pénteken délelőtt mentem át a barátomhoz a szomszéd városba. Reggel készülődtem és közben vártam haza anyát, mert ő reggel 5től 8ig melózik... Nem jött, felhívtam fél10kor 2szer. Nem vette fel. Hívom 3/4 10kor. Felvette,hogy "jólvan már az utcaajtóban vagyok". Mondom oké. Bejön a házba, én közben vasalom a hajam. Megkértem, hogy vasalja ki az egyik felsőmet, amit vinni szeretnék, csak eléggé gyűrött. Erre elkezdte mondani, hogy ő de nagyon rosszul van, berúgott... Reggel. Mondom neki, hogy akkor nem vasalod ki? Meg akkor ezért voltál olyan sokat oda? Befeküdt az ágyába.. Én közben már indulásra kész voltam, erre anya beszólt, mikor mentem ki, hogy "de kibas_zott hülyén nézel ki, de béna vagy!" és közben nevet. Mondom oké, ezt meg sem hallottam. Kint láttam meg, hogy a fekete nadrágom tiszta szöz. Gyors visszamentem a házba átcserélni, mert nem akartam szöszös cuccban elmenni. Ahogy belépek anya elkezd kiabálni, hogy nehogy lecseréljem már a nadrágot, de idióta vagyok és ilyenek. odaszóltam neki, hogy jobb lenne ha befejezné és ő se jobb egy fokkal sem mint apám, ha iszik. Erre elkezdett még jobban és csúnyábban kiabálni, hogy egy semmirekellő vagyok aki 18 éves létére képtelen kivasalni egy felsőt(17 vagyok amúgy) és hogy feltüzeli az összes cuccom meg inkább haza se menjek és ilyenek... Visszakiabáltam neki, hogy "látom nagy gond, ha nem neked adok igazat és nem tűröm, hogy ilyen vagy velem és neked is megmondom mint anno apának" erre még hallottam fél füllel, hogy azt kiabálja, hogy én vele így nem beszélhetek.



Szombat hajnalban jöttem haza. Azóta nem szólt hozzám egy szót sem. Jóformán rám se néz, be van sértődve. apa kérdezte, hogy mi van. Elmondtam neki, de anya akkor sem beszél velem, húzza a száját. Tegnap este elkértem magam moziba apától, utána megkérdeztem anyát, erre rám se nézett csak vállat vont, mondom akkor ezt igennek veszem. Nem szólt semmit.



Jogosan van ő megsértődve rám? Mit vár most tőlem?



#anya #Gyrrek anya kapcsolat
2020. aug. 27. 12:34
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
35%

Úristen de szánalmas válaszolók.


Ti nem vasalnátok ki a gyereketek ruháját?! Ez nevetséges. Én kivasalom és nekem még egyetemi vizsgaidőszakban is volt, hogy kedvességből kivasalta anyám.


A probléma az, hogy anyja retek részegen esett haza.

2020. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
76%

24es képzeld kivasalom. Amikor vasalok, amikor időm van rá, amikor sorra kerül. Nem amikor otthon sem vagyok, csak hazarendel a gyerek. Telefonálgatás helyett már 10x kivasalhatta volna.

A kérdező nem lesz kevésbé életképtelen, mert az anyja iszik.

2020. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
69%

Mert lehet van valami problémája a kérdező anyukájának és egyszer leitta magát? Az már egyenlő az alkoholistával?


Én továbbra se tudom sajnálni a kérdezőt, de most már legalább bebizonyította, hogy egy önérzetes, nagypofájú kislány, aki még vasalni se tud. Még mindig csodálod, hogy így viselkedik veled anyukád?


Nagyon jól ismerem én a fajtádat. Párom huga pont ilyen, mint te. Életképtelen. Nagyszájú. Buta.


Ahelyett, hogy kinyitná a hűtőt és bele nézni, mit lehet enni, inkább felhívja párom anyukaját, aki épp dolgozik, hogy mi a kaja otthon.

2020. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
74%

"Na, kérdezőnk belendült... Hozom a popcornt!"

:DD

2020. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
35%

Nem hazarendelte az anyját, hanem felhívta, ő meg hulla részegen hazaesett.


Ez a lány egy kamasz.


Gyönyörű vagy, hogy egy korán reggel részeg nőt védesz, aki így beszélt a gyerekével. Remélem neked nincs.

2020. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
82%

"anyukád hajnalban dolgozik? Mert többszöri olvasásra sem értem. Hajnal 5-től reggel 8-ig?"

Lehet, hogy pl. takarítónő. Na és? Nincs azzal semmi baj.

2020. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
70%
A hajad kitudtad vasalni?
2020. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
72%

29

A kérdező anyukájának a munkaidejét kérdeztem.

2020. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
63%
Leírta: 5-től 8-ig dolgozik. Mit nem értesz még mindig? Nem hallottál még részmunkaidőről? Vagy mi a probléma? Igen, vannak, akik már hajnalban dolgoznak, amikor te még alszol, ilyenről se hallottál?
2020. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
74%

"Ez a lány egy kamasz."


Igen, még annó a megboldogult békeidőkben a szakirodalom 14-18 év közöttre datállta az úgy nevezett lázadó kamasz kort. Általában a gyerekek kinőtték ezt az álapotott durván kettő, három év alatt.


Ma már 12 és 20, 22 év közé teszi ugyanezt és szerencséje van a szülőnek, ha a kis hercegnők még nem akarnak 13, 14 évesen nemi életet élni és 17, 18 évesen már van annyi kreativitás és életre valóság a gyerekben, hogy ki tudja vasalni a kis pólóját.


Kérdező, amúgy miért is hívtad fel anyukádat? Aggódtál érte vagy tényleg a póló vasaláson volt a hangsúly?

2020. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!