Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy van rendjén?

Szerintetek ez igy van rendjén?

Figyelt kérdés
A lányom 20 éves lesz , állandoan elmegy szorakozni azazz éjszakázni a barátaival. Itthon lakik még és tanul de nem hozz haza semmilyen pénzt,amit meg keress munkával (mert mellete dolgozik valamit állitolag csak titkolja elölem) nem haza horja hanem elkölti. Nem segit itthon semiben állandoan csak csavarog és ugy beszél velem mint egy kapcarongyal pedig én kedvesen probálok hozzá mindig közeliteni...
2010. aug. 5. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de valamit nagyon elronthattál a nevelésében.


Azzal nincs baj, hogy szórakozik. Nyár van, fiatal még.

Az, hogy nem ad haza a pénzéből... szerintem nem akkora tragédia.

Az hogy nem segít otthon és nem tisztel téged...azt jelenti, hogy rosszul nevelted...

Valami oka csak van, hogy így viselkedik.

2010. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az elsővel. Hagyd bulizni...mikor csinálja 40 évesen...3 gyerekkel???? nem...ennek most van itt az ideje :D. Viszont, ahogy beszél veled...azt te rontottad el...én soha az életben nem mondanék semmi rossza anyukámra. A te lányod igen....vajon miért?
2010. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag dolgozik, de tagadja? Érdekes. Elég feltűnő pedig szerintem az aki dolgozik.
2010. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Én akkor beszéltem anyukámmal csúnyán, mikor részeg volt, és lejáratott a párom előtt.

2010. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Márminthogy szerintem nem dolgozik, csak te hiszed azt. És amúgy nevelés kérdése. Én utálom anyámat, sokszor mondok is róla csúnyákat, és pont leszarom. Mert így nevelt. Vagyis sehogy.
2010. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az nincs rendjén, hogy nem ad haza a fizujából, legalább a fizuja egy részét hazaadhatná, ha már egyszer ellátást kap.

Beszéld meg vele alaposan ezt a dolgot, ha nem tetszik neki, mehet koliba vagy albiba.

2010. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Mi gond lenne avval ha van egy kis koltopenze? Persze hogy nem mondja el, ha tenyleg dolgozik, mert gondolja, hogy elvarnad hazaadja.

Ami meg a komunikalast illeti, probald megbeszelni vele, hogy a szuloje vagy, te nevelted fel es tiszteletet erdemelsz (ha igy van).

Ha szeretoen es tisztelettel viszonyulsz hozza, akkor ugyanazt kene kapd te is.

2010. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Milyen munka az, amiről Te nem tudsz? Prosti? Éjszakai sztriptízbárban vetkőzős hölgy? Drog üzlet?


Ha normális munkahelye lenne, arról tudnál. Ha diák munka lenne, arról is tudnál, mert minimum 4 óra, maximum 8 óra munkával telne el neki.


Azzal nincs baj, hogy nem ad pénzt, vagy bulizik, így van, ennek most van itt az ideje.

De a csúnya beszédet nem lehet tolerálni!!!

Legyél erős kezűbb és szigorúbb szülő. De lehetséges, hogy már nem vesz komolyan Téged.

Üljetek le és beszélgessetek higgadtan.


Az én anyummal így szinte soha sincs kompromisszumunk és nem szoktam csúnyán beszélni vele.


26.L

2010. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Miért titkolja a saját anyja elől a munkáját???Ez már furcsa.Persze lehet azért, mert nem jól nevelted. Nem tudom,hogy nevelted őt. De az már nem okés egy anya lánya kapcs-ban ha titkolózás megy (főleg olyanról amit igazán el is lehetne mondani) , meg az ,hogy úgy beszél veled mint egy kutyával...

Ne távolodjatok el egymástól!

18l

2010. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

nem kell, h anyja tudjon a munkáról. elmegy otthonról, lehet h azt sem közli, h hova, el van 4-6 órát.

én elvárnám, hogy haza adjon, elvégre felnőtt ember. Tőlem is elvárták. és úgy kell ezt megosztani, hogy neki is maradjon költőpénze. ezzel semmi baj nincs.

sajnos a társaság is neveli a gyerekeket, fiatalokat... nem biztos, hogy az anya rontott el valamit.

én leülnék vele ezt megbeszélni. ha nem tudja tisztelni a szüleit (akármilyenek is legyenek), akkor felnőtt ember, lehet önálló életet kezdeni...

2010. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!