Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a családomat, de még...

Utálom a családomat, de még nem tudok elköltöni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egyre durvább a családom viselkedése Folyamatosan hangosan beszélgetnek, hajnalok hajnalán ordibálnak, mindehol gyűlik a szemét, koszos a wc, a kád. Mindig engem csesztetnek, hogy hozzál már egy csomag vizet, menjél már el a gyógyszertárba, csináld ezt és csináld azt erre meg egy nyomorék köszönömöt se hallok vissza. De olyan hangon utasítanak, mint egy kutyát komolyan. Rokonom is folyton beleszól abba, hogy mit vegyek és mit ne, mit dobjak ki a szobámból és mit tartsak meg. Mintha nekem nem lenne itt saját akaratom. Minden tele van lommal és kacattal. Annyira negatívak néha. Anyám ráadásul idegbeteg néha, magában mérgelődik és beszél, néha hozzám vág dolgokat. Nagyim meg kamuzik össze vissza mit mondtam. Évek óta keresek rendes munkát, de nem találok. Szerintem ez szúrrja a szemüket, de ha nem találok jelenleg akkor sokat nem tehetek a családi tevékenységek mellett. Már néha sírok itthon, hogy nem hagynak békén. Bármilyen ötletet mondok nekik, akár rokonomnka mindig beleszólnak és nagy negativitással le ráznak. 21 éves létemre már szeretnék különköltözni de anyám szerintem besokallna, mert mostanában elmegyek barátnőmhöz elleni, és mindig szólok, hogy vagyok de mind a 2 alkalommal hívogatott és smst írt, hogy hol vagyok mintha süket lenne. Múltkor is 3 nemfogadott hívásom volt tőle, pedig megmondtam mikor és hol leszel és mikor érek haza. Mintha gyerekként kezelnének még.Mit tanácsoltok, hogy húzzam meg magam? Lelkileg ha ez így megy sokáig ki fognak készíteni. Kevés pénnzem van jelenleg, próbálok minnél hamarabb munkát keresni, csak hogy elmenjek innen végérvényesen. Régebben mindig imádtam őket,de mostanában már utálom őket, mindet.



2020. szept. 4. 06:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
Borítékolom, hogy a kérdező következő megnyilvánulása az lesz, ahogy már megszoktuk, hogy ezeket a kérdéseket nem ő írta ki és éppen frissen regisztrált! :D:D:D
2020. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%
#14: tutifix! 😂😂😂
2020. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

Hát most mégis mit vársz mit mondjanak erre? Nem dolgozol, és elvárod, hogy eltartsanak. Nem biztos, hogy egyből tudnál venni egy lakást, vagy bérelni valamit 1 hét munka után, de legalább próbálnád meg és gyűjthetnél, akkor már lennél valahol meg haladnál valamit. De ha még dolgozni sem akarsz, akkor miből akarsz elköltözni?

Ha nincs rendes munka akkor nincs, de ha annyira akarnál elköltözni, akkor még a legaljasabb melókat is elvállalnád, csak, hogy legyen némi pénzed.

2020. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ocsmároló?
2020. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, mi lett itt :D Hát ez nagyon vicces :D

Kedves kérdező, nem tudom, mit gondoltál, mikor kiírtad ezt a kérdést. Talán arra számítottál, hogy sajnálni fogunk és majd simogatjuk a kis lelkedet? Az a baj, hogy abban a helyzetben, amiben jelenleg élsz, te vagy az egyedüli hibás. Ki akarsz törni egy élethelyzetből, de mégsem teszel érte semmit. Ezt nagyon nehéz támogatni, vagy megérteni. Főleg úgy, hogy barátnődre bezzeg van idő... Én nem ítélkezem feletted, sőt szerintem senki sem teszi. Minden itt lévő emebrnek édes mindegy, hogy milyen az életed. Minket az sem érdekel, ha holnap elköltözöl és egy csodás életet kezdesz valahol, de az sem, ha még 40 évig otthon élsz, azon síránkozva, hogy nem tehetsz mást.

De te feltettél egy kérdést, amire mindenki leírta azt, amit ő gondol erről a helyzetről. Ha nem tetszik az emebrek véleménye, az csak még egy ok, hogy végre a kezedbe vedd az életed irányítását.

2020. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Aha. nem melózol, eltartanak, hagyod hogy a kosz egye meg a lakást, de a válaszolók a nyomorékok.... Néz már magadba apafej.
2020. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

"O najo ide se jovok toet az tuti"

Sírok rögtön! - az örömtől.

.

"A kérdező kommentje:

köcsögk nektek nincs jobb foglalatosságotokmint kivesézni a hasonlo kérdéseket és itt réfogni a kérdezore és akkkor????mi van hulyék. ha épp máshogy fogalmazok abbanmi a franc ocsmárolo nektek? gcik...primitv allatok azok vagytok mind itt a gyakorin...hlye cscskak"

Tükörnek beszélsz, kismajom?

Írásod alapján, gondolom elvégezted a 8 osztályt. A 3 elsőt és az 5 másodikat.

.

Minek neked lakás, ha a szülői házban - munkanélkül eltartottként - sem tudod tisztán tartani a klotyót, nem tudod megfogni a porszívót?

Barátnőd is bele fog únni, hogy munka után a henye pasija helyett takarítson.

Előre sajnálom a csajt, ha kettesben fogtok élni. Kidolgozhatja belét, míg te "állást keresel".

Kívánom, hogy barátnőd járjon úgy, mint Rákóczi.

Tudod, neki megjött az Esze!

2020. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%
Durva, hogy ennyiszer tudsz elleni, ezert van tulnepesedes.
2020. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
10:39-es miből gondolod hogy én nem csaj vagyok??
2020. szept. 4. 10:54
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
"miből gondolod hogy én nem csaj vagyok??" Hát mondjuk úgy még nagyobb gáz hogy eltartott csajként rinyálsz hogy koszos a lakás.
2020. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!