Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a családomat, de még...

Utálom a családomat, de még nem tudok elköltöni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egyre durvább a családom viselkedése Folyamatosan hangosan beszélgetnek, hajnalok hajnalán ordibálnak, mindehol gyűlik a szemét, koszos a wc, a kád. Mindig engem csesztetnek, hogy hozzál már egy csomag vizet, menjél már el a gyógyszertárba, csináld ezt és csináld azt erre meg egy nyomorék köszönömöt se hallok vissza. De olyan hangon utasítanak, mint egy kutyát komolyan. Rokonom is folyton beleszól abba, hogy mit vegyek és mit ne, mit dobjak ki a szobámból és mit tartsak meg. Mintha nekem nem lenne itt saját akaratom. Minden tele van lommal és kacattal. Annyira negatívak néha. Anyám ráadásul idegbeteg néha, magában mérgelődik és beszél, néha hozzám vág dolgokat. Nagyim meg kamuzik össze vissza mit mondtam. Évek óta keresek rendes munkát, de nem találok. Szerintem ez szúrrja a szemüket, de ha nem találok jelenleg akkor sokat nem tehetek a családi tevékenységek mellett. Már néha sírok itthon, hogy nem hagynak békén. Bármilyen ötletet mondok nekik, akár rokonomnka mindig beleszólnak és nagy negativitással le ráznak. 21 éves létemre már szeretnék különköltözni de anyám szerintem besokallna, mert mostanában elmegyek barátnőmhöz elleni, és mindig szólok, hogy vagyok de mind a 2 alkalommal hívogatott és smst írt, hogy hol vagyok mintha süket lenne. Múltkor is 3 nemfogadott hívásom volt tőle, pedig megmondtam mikor és hol leszel és mikor érek haza. Mintha gyerekként kezelnének még.Mit tanácsoltok, hogy húzzam meg magam? Lelkileg ha ez így megy sokáig ki fognak készíteni. Kevés pénnzem van jelenleg, próbálok minnél hamarabb munkát keresni, csak hogy elmenjek innen végérvényesen. Régebben mindig imádtam őket,de mostanában már utálom őket, mindet.



2020. szept. 4. 06:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem 8 altalanosa lehet, a helyesirasabol itelve.
2020. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%
Akkor eláshatnák magukat a tanárai, ha ilyen tudással hagyták nyolcadikig menni.
2020. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16%
26-os, a középiskolákba felkerülők egy része már 20 éves is funkcionális analfabéta volt... azóta nem hinném, hogy javult volna a helyzet, tekintettel az oktatási rendszerünk folyamatos leépítésére...
2020. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy percig sem bírod tovább otthon: költözz el ideiglenesen egy barátodhoz. Közben vállalj munkát (ne csak keress! Nem kell most rögtön az álommunkád megtalálnod, csak kezdj el dolgozni bármit amihez értesz, akkor lesz már pénzed és később tudsz albérletet fizetni). Eleinte biztos hivogatni fog anyukád, de ha sokáig ignorálod előbb-utóbb abbahagyja. Hagyd ott őket, egyék meg amit főztek.
2020. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
77%
"egyék meg amit főztek" Szerintem egy hétig ünnepelni fognak ha lelép, boldogok lesznek ha nem élősködik tovább rajtuk a kérdező
2020. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!