Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelnéd, ha a feleséged...

Hogy kezelnéd, ha a feleséged megcsalna, a húgod férjével?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 13:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%
Szállj be harmadiknak.
2020. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
13%

"Hogy kezelnéd, ha a feleséged megcsalna," - én/te az ő helyében - "a húgod férjével?" - ennyém/tied az ővé.


Nem a feleség hugának férfével, a huga/hugod férjével.


Szóval a kérdés mit gondolhat erről a hugod. Közölnéd-e vele?


Feleségem nem volt, tízenhárom évig volt mennyasszonyom. Amíg nincs gyerek csak családnak lehet fontos a házasság, amúgy csak egy papír.

Ő nem csalt meg. Furcsáltam is.

Mondjuk Párizsban is már nagy gyerekek melledt illik. New Yorkban meg baráti swinger bulin.


Ha tesom párjával csalt volna meg, na az gáz lenne/lett volna, mert tesom ultra monogám és féltékeny természet is.

2020. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
27%
Megdugnám a hugát
2020. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
26%

#14 Kinek a hugát?


És ha nincs neki?


A feleséged hugát, vagy a feleséged férjének a hugát, már ha van nekik?

2020. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

Először is nagyot néznék mert nem vagyok házas (nem is tervezem).

Aztán telefonszám letilt, közösségi médián blokkol, minden gönc repül az utcára (ahova a tulajdonosa is való ezek szerint) és felőlem meg is pusztulhat (nagyon tudok szeretni de utálni is, na...).

2020. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

5-ös!

Én vagyok a 2-es, és jól értelmeztem.

Kollegám (pasi), a felesége megcsalta őt a kollegám húgának a férjével. (Tehát duplán fájt neki, mert a saját édestestvér húga is át lett baxva, meg lett csalva).

2020. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék a húgoMnak, hogy a férje megcsalta ráadásul az ÉN nejemmel és együtt tennénk ki őket. Igaz én nő vagyok, de ha pasi lennék és a húgomat csalnák meg, én először azzal az illetővel beszélgetnék el egy jót, majd úgy a nejemmel.
2020. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%

#17 Ok. Bocsi!


De nem ártott tisztázni itt sem, a "Maunikasó"-ban is csak direkt hasonló kinézetű bátyát és hugát válogatva tudná követni a nép.

2020. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%
19-es, amúgy tudom, nem tartozik ide, de: Kollegám mérnök, húga tanárnő, kollegám felesége közgazdásznő, húg férje melós. (Szóval nem annyira alja kategória, nem ettől függ, már csak mert Maunikasót emlegetted, azért írom.)
2020. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

#20 A #3-as hozta fel. Mondjuk a szerkesztők hallották volna ezt a story-t, akkor valószínüleg beleírtak volna a képernyőre vitelnél két cigányt is.


Ezzel többek közt azt akartam mondani, amire te is utalsz. Ilyen nem csak cigányoknál van.


#3-as a "Maunikasó"-ban ingyenes és fizetett, de a story-hoz csak statisztáló szereplők voltak, Mónikán és őrökön kívül, jó és más hátérstábtagokon kívül.

2020. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!