Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelnéd, ha a feleséged...

Hogy kezelnéd, ha a feleséged megcsalna, a húgod férjével?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 13:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%

Csaladban marad. Csereljetek lakast is es part is. De a megcsalo felek kapjak a rozantabbat. Vagy koltozzetek ossze kommunaba. Ezt vesd fol, hogy miylen praktikis lenne nem kellene titkolozni a vagyon is egyutt maradna sot mindenki mindenkihez atjarhatna ejjelenkent, aztan azert vigyrogj azon az elso fejen amit vagnak.

Amugy arconcsapnam de nagyon mindkettot.

2020. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#22,

valamit félreértesz.

A kérdezőnek van egy húga, a húgnak van férje (aki a Kérdező sógora).

Kérdező felesége kettyintett a sógorral.

Hogyan képzeled el a párcserét?

A feleség és a sógor viszonylatában már megvan, de Kérdező a saját húgával...?

Ne, neeee!

2020. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
14%
Ha jó nekik. Ha velem akar lenni, velem lehet. Poliamór vagyok.
2020. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
20%
#23 Igen. Szerintem is az a problémája a kérdezőnek, hogy nem működőképes a vérrokon miatt a swinger. 😁😁😁
2020. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudok én is ilyenről. Ott mindkét házaspár elvált, de a megcsaló felek nem egymással éltek később, hanem új párt kerítettek.
2020. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva bonyolultabb a dolog, mint ahogy tűnik. Nem részleteztem, mert, csak karra voltam kíváncsi, mi az alapvető megítélés ilyesfajta szituációról.

Húgom, meg akarja menteni a házasságát (gyesekek stb.), mi meg még nem tudni, hogy, hogy vgyunk a kapcsolatunkat illetően.

Nehéz megmondani, hogyan működhetne tovább a család így, hogy nézhetünk majd egymás szemébe látogatásokkor, ünnepekkor, amikor együt kellene hogy legyen a család. A bizalom viszont azt hiszem, örökre odalet.


Mindenesetre Köszönöm a válaszokat. Így legalább már tudom mi az általános felfogás erről.

2020. szept. 15. 17:23
 27/29 anonim ***** válasza:
69%
Mindegy, kivel csalna meg a felségem, az leső dolgom mindenképpen az lenne, hogy megvizsgáljam, mit csináltam rosszul. Ugyanis ha engem csalnak meg, én voltam kevés valamilyen téren. Én nem tudtam a feleségem szerelmét, s vele a hűségét életben tartani. Lehet szitkozódni, lehet a másikra mutogatni, lehet büdösqurvázni, de a következő feleségem sem lesz hűségesebb, ha nem találom meg a saját felelősségemet a történetben. Ha a feleségem társaságában is a telefont buzerálom, ha a tőle lopott időmet is a laptop előtt töltöm, ha esténként a Tv-t csodálom, ahelyett, hogy az asszonykámra figyelnék, ha nem ápolom a kapcsolatot, az érzéseket, borítékolható, hogy bukni fog a mutatvány.
2020. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
miért lett mindenki ennyire modern? pl válnak, de azért még elmennek kirándulgatni az új párjaikkal közösben? pasi anyucival jár, de aztán összejön a lányával és azt vezsi feleségül, majd ehhez mindneki jó képet vág? Csaj jegyben jár valakivel, de a férfi később mégis a hugával/nővérével jön össze, magyarul mindkélt tesót felpróbálta?kb mindneki mindnekivel és senki sem érzi, hogy ezzel valami probléma van? Esküszön nem tudom hova lettek a normális emberek...azonnal kidobnám a feleségemet és a hugom férjével se találkoznék soha többet. Mondom ezt nőként...nekem amit ma csinálnak az emberek, már túúúl toleráns, szinte megerőszakolja az ember valódi érzelmeit....
2020. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
27-es, létezik még ilyen férfi? Azt hittem, rég kihaltak.
2020. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!