Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karantén és covid. Lagziba...

Karantén és covid. Lagziba mennétek?

Figyelt kérdés
Karantén után lagziba mennétek? A gyerekem karanténba került egy osztálytársa Covid pozitív tesztje miatt. Viszont megvagyunk hívva a bátyám fia lagzijába. A nagy nap előtt már nem lesz a kicsi karanténba és nem is jelentkezett nála tünet. Viszont a bátyámék közölték velünk, hogy ne menjünk, hátha karantén után is lefertőzzük a jónépet (pedig senki nem vírusos közttünk). Megmondom őszintén kicsit megbántódtam. Ha hivatalosan karantén miatt nem tudnánk menni akkor utalnák pénzt a fiatal párnak. De így, hogy mehetnénk de ők félnek tőlünk és nem mehetünk, elgondolkoztam rajta, hogy ha nem látnak jó szemmel akkor a pénzemre se legyenek kiváncsiak. Szerintetek?

2020. szept. 18. 18:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%
Hat ez elég egyértelmű, megmondták, hogy ne menjetek, ne fussatok olyan szekér után, ami nem vesz fel, pénzt meg főleg ne adjatok....
2020. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy küldj pénzt. Ne viccelj.
2020. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
93%
Nem mennék el, és nem küldenék pénzt.
2020. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
85%
Én is a nem mennék és nem küldenék tábort erősítem. Valószínű, hogy a szíved csak azért is enyhülni fog az unokaöcséd iránt, még ha most hirtelen extrém mód csalódott és dühös is vagy, de akkor minimum felezd le amit gondolsz.
2020. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
87%
Ha a helyedben lennék, akkor nem mennék el, és egy kicsit éreztetném az unokaöcsémen, hogy megbántott. Pénzt, vagy ajándékot pedig főleg nem küldenék.
2020. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megerősítettetek hitemben!
2020. szept. 18. 19:29
 17/37 anonim ***** válasza:
95%

Valahogy úgy vagyok mint a 4-es, amúgy se szívesen mennék, szóval kapóra jönne hogy nem kell magyarázkodnom meg nem sértődhetnek meg.

De egyébként ez tényleg sértő, pont az ilyen eseményeken terjed a tünetmentes emberektől, jó eséllyel sok koronás lesz ott.

Mindenesetre kizárt hogy pénzt adjak ha nem akarnak ott látni! Akkor adnék ha mehetnék de a saját akaratomból nem mennék! De azt is csak a közeli rokonság miatt. Más esetben ha nem megyek el egy esküvőre akkor ajándékot se adok.

2020. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
17-es. Egyedűl nekünk lesz hatósági papírunk, hogy nem voltunk fertőzők az egész díszes társaságban. Arra hivatkoztak, hogy még karantén után is fertőzhetünk, nem értik meg hogy még a gyerekemnek sem volt semmi kontaktusa a fertőzött gyerekkel, ez csak egy protokol eljárás. Ráadásúl én munkámból kifolyólag múlt héten negatívra le is lettem tesztelve. És pont mitőlünk tartanak, nem az egyetemi kollégistától vagy a vírus gócpontból érkezőktől. Agymosott rokonság az egész.
2020. szept. 18. 19:45
 19/37 anonim ***** válasza:
95%
Ne csinálj ebből gondot magadnak, nem kellesz, akkor a pénzed se kelljen.
2020. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Én azért az unokaöcsémnek szólnék, hogy nem megyünk, mert lehet az örömapa kavarja a kakit
2020. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!