Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karantén és covid. Lagziba...

Karantén és covid. Lagziba mennétek?

Figyelt kérdés
Karantén után lagziba mennétek? A gyerekem karanténba került egy osztálytársa Covid pozitív tesztje miatt. Viszont megvagyunk hívva a bátyám fia lagzijába. A nagy nap előtt már nem lesz a kicsi karanténba és nem is jelentkezett nála tünet. Viszont a bátyámék közölték velünk, hogy ne menjünk, hátha karantén után is lefertőzzük a jónépet (pedig senki nem vírusos közttünk). Megmondom őszintén kicsit megbántódtam. Ha hivatalosan karantén miatt nem tudnánk menni akkor utalnák pénzt a fiatal párnak. De így, hogy mehetnénk de ők félnek tőlünk és nem mehetünk, elgondolkoztam rajta, hogy ha nem látnak jó szemmel akkor a pénzemre se legyenek kiváncsiak. Szerintetek?

2020. szept. 18. 18:26
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
20-as. Szoltunk. De ugyanazt a passzát szelet fujják, mint a szülei.
2020. szept. 18. 20:01
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg ne foglalkozz vele. 😉

Nem mentek, ajándék sincs. Pénzetek is megmarad. Ennyi

2020. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bátyádék ennyire fél a koronától akkor egyáltalán miért rendezi meg a lagzit?


Egyébként én semmiképpen sem adnék nekik egy fillért sem.

2020. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
93%

Nekem benne lenne a pakliban összeesküvés elméletként a létszámcsökkentés is.

Túl sok fő az túl sok kajapénz, a rokonokat pedig ki lehet túrni ilyen hülye indokkal mint a covid, azok úgyis rokonok lévén csak odaadják a pénzt anélkül is, hogy meg kellene őket etetni.

2020. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fizetnék! Az fizet, aki ott van. Ők meg kérték, hogy ne menj el.
2020. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem teljesen jogos a bátyád kérése, semmi értelme emiatt megsértődni vagy haragudni. Legalább nem kell ajándékot adnotok, ennyi.
2020. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
12%

Te le lettel tesztelve, de a tobbiek is? Gyerek is? ("Viszont a bátyámék közölték velünk, hogy ne menjünk, hátha karantén után is lefertőzzük a jónépet (pedig senki nem vírusos közttünk)")

Nem tudom a kicsid mennyire kicsi. Nem is ertem ezt a zavaros eljarasrendethasonlorop tudok hogy 1 gyerek pozitiv egesz osztaly karanten de azok kozul csak 4-et teszteltetett a hazidokija pedig mind tunetmentes volt a pozitiv is!!


Batyadnak irj, hogy tessek itt a negativ tesztem es kuldd at neki. Mondd meg hogy a gyereknek meg azert nem kell teszt mert a nagysagos hizzaerto jarvanyugyisek szerint indokolatlan hiszen eleve nem szamitott kozeli kontaktnak es 14 napot otthon volt tunetmentesen. (Batyad bizonyara nem tudja hogy ennyi ido alattmar ki is lehet gyogyulni ha csak enyhe tunetekkel van valaki.)


Ellenben a mostani mediahirözon es wzakemberek velemenye alapjan tipikusan lagzikban jol tud terjedni igy en nem is a gyanakvo batyam miatt (persze ezt is megertem), hanem a sajat egeszsegesm vedelmeben nem mennek, de ezt kedves viccesen meg is irnam neki egy levelben amibe ket teszt arat adnam neki es a felesegenek naszajandekba, hogy ha netan elkapnak a sajat laguijukba akkor remeled ezzel segited oket😀😀😀

2020. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy mennék. Sok hülye egy rakáson.


Amúgy este 11ig tart lagzit?

2020. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, hogy kifejezetten kérik, hogy ne menj, akkor semmiképp. De pénzt se küldenék, az biztos! Egyébként már csak azért se mennék, mert negatív tesz ide vagy oda, ha bárki beteg lesz az elkövetkezendő időszakban, az életben le nem mosod magadról, hogy miattatok. Másrészről: aki a jelen helyzetben lagzit tart, mikor ilyen mértékben fél a vírustót, az szimplán idióta. Csődítsen csak össze minél több felől minél több embert, aztán legkésőbb gratulációkor cseréljenek vírusokat egymás között! A nagy számok törvénye alapján biztosak lehetnek benne, hogy lesz pár vírushordozó a vendégek körében.
2020. szept. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
4%

Ha "kisebbségi" lagzi s nem mentek, vérig sértődnek örökre.

Ha elmentek, akkor max betegek lesztek s kevesebben idővel...


Ha magyarok vagytok, akkor megértik, de némelyik a lóvét elvárja azért postán.

2020. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!