Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek költözzek albérlet...

Szerintetek költözzek albérletbe vagy tovább szenvedjek itthon?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon nem jó szemmel tekintek a családomra. Minden reggel undorral kelnek fel amit végig kell hallgatnom, minden apróság miatt engem hibáztatnak, főleg anyám azt magában beszél és mérgelődik. Sőt miután hazaér munkából állandóan azt hajtogatja, hogy "nem bírom tovább, fáj mindenem" és ezt nap mint nap. Semmi újat nem tud mondani. Mivel féltenek ezért elvárják, hogy este 9-re érjek haza mikor a barátosnőmhöz megyek lazulni. Ezt ilyen "szabálynak" mondják. Mostanában anyám valamiért mindig morog és magában beszél reggelente, és ezt kell hallgatnom. Már konkrétan idegesítenek a jelenlétükkel, pedig régebben semmi gond nem volt. 23 éves lány vagyok. Már kezdem érezni, hogy jó lenne már teljesen egyedül. Sajnos most nincs munkahelyem, de amint lesz és lesz elég pénzem akkor lehet elkéne mennem albérletbe, mert ha évekig még itt maradnék szerintem megőrülnék. Mit gondoltok? Lehet bebeszélem, de tényleg néha ideges leszek tőlük. Mit tanácsoltok? 23l

2020. szept. 23. 04:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Könnyű ezt mondani, egy valószínűleg egyedülálló, fiatal 23-éves lánynak aki munka nélküli. Én sajnálom a kérdezőt. Az a baj hogy iszonyú drága lakást venni Magyarországon pláne egy fiatalnak esélye sincs hacsak nem milliomosok a szülei
2020. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
2020. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezaz amiről írtam, rengeteg fiatal van így...

Ez egy komoly probléma.

2020. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
Más továbbtanulás alatt (tehát 18-19 évesen) elköltözik otthonról és haza se megy többet, még manapság is van, aki 23 éves korára megházasodik és gyereket szül, még nem is olyan rettenetesen korai az. Te meg otthon ülsz munka nélkül, anyád dolgozik, szerencsétlennek fáj mindene, de még te nyafogsz, hogy ő zavar téged. Hát költözz el akkor és majd meglátod milyen. Én még csak 32 éves vagyok, de már nekem is van olyan, hogy reggel leszállok az ágyról és be van állva a derekam, vagy a bokám pl. anyád nyilván több ennél, nyilván nem jókedvében jajgat.
2020. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Szerintünk költözz albérletbe, vagy tovább szenvedj otthon.
2020. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
0%
Mennyi rosszindulatu ember..Van pénzem. Egy árva szóval nem említetttee hogy nem dolgozok, vagy ingyenélő lennék..látom jol kiforgatjátok a szavakat
2020. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
68%

#26

Hány nickről kommentelsz? :D:D:D

Illene cserélni, mielőtt önmagadnak kezdesz válaszolgatni!

2020. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Lanzefame válasza:
0%
Ha otthon szenvedes van jobb a koltozes.
2020. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!