Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húszon,harminc évesek éltek...

Húszon,harminc évesek éltek még együtt szülővel,mert nem tudtok házat venni? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én ugyan 30 éves vagyok,de 4 éve van rendes állásom,mert későn kezdtem el a fősulit. Fősuli mellett diákmelót vállaltam,de az akkori keresetem elment az ott lakásra,kajára,utazásra,jegyzetekre stb. 4éve dolgozom pakolok félre,de nehezen gyűlik a pénz. Adok haza rezsibe minimum 20ezret,télen többet. Külön elvagyok szeparálva emeleten,itt magamra főzők,vásárolok kaját,amire szintén azért elmegy pénz. Még biztos kell pár év mire önerőre összegyűjtök. Albérletbe amiatt nem megyek,hogy inkább a saját házam hitelét fizessem és ne havi 100 ezreket csak úgy azért,mert ott vagyok,de nem lesz az enyém. Még is rosszul érzem már magam itt.Hiába vagyok úgymond külön valamennyire a szülőktől még is nehéz velük az együttélés. Ti hogy vagytok ezzel,akik vannak még ilyen helyzetben? Mik a tervek? Hogyan tovább?


2020. szept. 24. 09:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Persze ertem, de azert ha nrm autista az illeto akk nem csak egy valamihez van kimagaslo hozzaertese:) muszaj abbol valogatni ami van, munka teren, rugalmasnak lenni. Keves ember csinalja azt amit szeret meg ami erdekli.

Nem?

2020. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
41: Ha ez így van, akkor teljesen fölösleges bármiféle szakképzés, vagy egyetem. Hiszen mire elvégzed, addigra ki tudja "miből lehet majd válogatni". Lehet menni rendezvényszervezőként buszsofőrnek, vagy hangmérnökként péknek, persze, csak akkor elpazarolt idő volt minden, amit az érettségi után bármiféle pályaorientációra fordított az adott ember.
2020. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Csak azt mondtam h lehet varni arra amit tanultal, ami idealis, ami jol fizet, ami kozel van es ahol mindenki szeret v kicsi komprommisszummal es rugalmassaggal elvallalni egy munkat ami majf tovabbi lepcsot es lehetosegeket jelent
2020. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!