Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jó ok arra, hogy én engedjek?

Van jó ok arra, hogy én engedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves fiú vagyok, most szombaton lesz a születésnapom. A barátnőm családja kertvárosban lakik, és mivel nagyon szeretnek engem, a párom szülei rendeznek egy partit nekem. És mondták, az egész családom hivatalos.


Nos, az anyai nagymamámmal van a gond. Egy éve nem beszéltünk, meggondolatlanul mindent kimond (ő azzal védekezik, hogy "ami a szívemen, az a számon"....), egy éve a barátnőmet sértette meg nagyon. Kánikulában voltunk nagymamámnál, barátnőm meg lengén volt öltözve, nagymamám meg azt mondta, úgy néz ki, mint egy k....va.


Barátnőmmel azonnal eljöttünk, és hát érthető módon nem szívleljük a nagymamámat (anyai). Nem kért azóta sem bocsánatot.


Anyám most hétvégére nagymamát is el akarja hozni, de megmondtam, amíg nem kér őszintén bocsánatot a barátnőmtől, addig nem kívánatos személy az életemben.


Anyám meg haragszik rám, hogy így viselkedem. Már különélek tőle, de azért zavar a viselkedése.


2020. szept. 28. 11:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
5%
Meg kéne beszélnetek a nagyival. Nyilván az ő idejükben csak a k..vák jártak ilyen öltözetben, sztem nem sértésnek szánta. Menjetek el hozzá ketten és beszéljétek át a dolgot.
2020. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
23%

anyám - 70 - az üzekedő macskára is azt mondja, hogy kva. nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, nem éri meg. egy öregasszony teljesen más világban nőtt fel.

azért persze el kell igazítani, hogy ez nektek rosszul esett és máskor inkább ne

2020. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
10%

Csúnya dolog a nagymamától, hogy nem kért bocsánatot amiatt az egy szó miatt!

De a barátnőd már bocsánatot kért azért mert egy idős ember házában, egy idős ember előtt lenge, számára megbotránkoztató ruhát viselt?

2020. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

Ne vidd el a mamát, mert leéget.

Viszont a barátnőd ne sertodjon meg, ezen.


Ok máshogy gondolkodnak.

Náluk ez természetes, ők sem sertodnenek meg.

2020. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
46%
bármit mondhatsz nagyidnak pont úgy kommunikálj vele ahogy ő "ami a szívemen az a számon" stílusban
2020. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%
Na nehogy már a kérdező barátnőjének kelljen bocsánatot kérnie, amiért a mama lek*urvázta őt! Kérjen bocsánatot azért is, mert nyáron a 30-40 fokban nem szkafander van rajta? Azért ez nevetséges.
2020. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Morzsi007 ***** válasza:
83%
A Mami maradjon otthon, majd legközelebb gondolkodik, mielőtt megszólal. Ettől függetlenül meglátogathatod, ha úgy érzed.
2020. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
4%
#16, a leány pedig, ha tudja, hogy az öregasszony nem százas, fölvehetett volna egy decensebb ruhát. minek provokálni, ha nem muszáj..
2020. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%
Persze majd azért húzzak zsákot magamra, mert a világ tele van bolond öregasszonyokkal. Szerintem nem kell ebből ügyet csinálni, megsértődni is kár, simán el kell kerülni a jóindulatú nagymamát és kész. Ez éppen elég büntetés neki.
2020. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
92%

18


Akkor meg beleköt a hosszú hajába, a műkörmébe, a lábujja görbületébe. Az ilyen vénasszonyokoknak nem lehet jót csinálni. Szerintem nem az a megoldás, hogy én akarok megfelelni mindenkinek. Ha nem tetszik, el lehet egymást kerülni. Le lehet krvázni egy fiatal lányt mert nyáron nem magykabátban volt, de annak következményei vannak.

2020. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!