Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jó ok arra, hogy én engedjek?

Van jó ok arra, hogy én engedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves fiú vagyok, most szombaton lesz a születésnapom. A barátnőm családja kertvárosban lakik, és mivel nagyon szeretnek engem, a párom szülei rendeznek egy partit nekem. És mondták, az egész családom hivatalos.


Nos, az anyai nagymamámmal van a gond. Egy éve nem beszéltünk, meggondolatlanul mindent kimond (ő azzal védekezik, hogy "ami a szívemen, az a számon"....), egy éve a barátnőmet sértette meg nagyon. Kánikulában voltunk nagymamámnál, barátnőm meg lengén volt öltözve, nagymamám meg azt mondta, úgy néz ki, mint egy k....va.


Barátnőmmel azonnal eljöttünk, és hát érthető módon nem szívleljük a nagymamámat (anyai). Nem kért azóta sem bocsánatot.


Anyám most hétvégére nagymamát is el akarja hozni, de megmondtam, amíg nem kér őszintén bocsánatot a barátnőmtől, addig nem kívánatos személy az életemben.


Anyám meg haragszik rám, hogy így viselkedem. Már különélek tőle, de azért zavar a viselkedése.


2020. szept. 28. 11:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
68%

Boldog születésnapot, Kérdező!

Megírod majd, milyen volt a kerti parti, eljött-e a nagyi,,duzzog még anyud?

2020. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
85%
26-os! Tudok szöveget értelmezni, és az is világos, hogy a kérdező párjának a családja rendezi a születésnapot. De bárhogy is, a kérdező édesanyjának nincs joga beleszólni ebbe! Érthető, ha a kérdező nem szívesen látja a nagyit. Elég nehéz egy ilyen dolgot elengedni, a mama meg normálisan is kifejezhette volna a véleményét!
2020. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

32.#-nak: Pontosan ezt írtam a 26.#-ban rátukmálás címszó alatt.

Ha ennyire nagy az egyetértés, hogy a nagyi ne menjen, az anya ne hívjon vendéget a más által rendezett partira, akkor minek is ragozzuk a semmit?

2020. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
31-es. Utólag is köszönöm a jókívánságot. Végül nem engedtem, hogy nagymamám eljöjjön, sőt, anyámmal is közöltem, hogy ilyes álláspont mellett őt sem akarom ott látni. Így ő sem jött.
2020. okt. 4. 13:51
 35/35 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon jól tetted, kérdező! És milyen volt a buli?
2020. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!