Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy én nem akarok menni? Annyira nem vágyok már sehova nyaralni.

Figyelt kérdés

apám ma kitalálta, hogy 19én megyünk nyaralni 3asba.

És én nem akarok menni mert megbeszéltük hogy nincs több ilyen 3as nyaralás. Mert én már 18vagyok, és 2évvel ezelőtt se ment már.

Mindenkinek másak az igényei.

És én nem akarok menni, ráadásul nemrég szakítottam barátommal:( és emiatt is eszem magam. És a világ végére akar menni, Mórahalomra.

Erőszakoskodik, de én egyszerűen nem vágyok velük sehova, folyton vitázom apámmal is, mert mindenbe neki van igaza azt hiszi. Ezt is rám akarja eröltetni.

De olyan béna már ennyi idősen a szülőkkel nyaralni, meg én meg akartam nézni a 20.i Pesti tűzijátékot.

Nem igaz, hogy már ebbe se szolhatok bele 18évesen hogy akarok-e menni vagy sem.

De ebben az évben már nyaraltunk együtt 2napot, ők ketten meg én barátommal a Balcsin.


2010. aug. 7. 21:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

ahhoz képest, hogy mennyire hangsúlyozod, hogy 18 vagy, eléggé tininek tűnsz...fel kéne nőnöd.

és egyvalamit meg kell tanulnod: a szülők nem cikik! csak a 12-13 éves kis sz.arosok érzik így, mert nincs még hozzá eszük.


sokmindenkinek meg nincs lehetősége eljutni nyaralni, neked meg itt sír a szád emiatt. bocsi, nem tudlak sajnálni.

viseld el hogy nyaralhatsz, aztán majd 40 évesen mikor megszakadsz a sok éve tartó gürizéstől a mókuskerékben, akkor meg majd gondolj vissza erre az esetre.

2010. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
ki az az idióta aki lepontoz mindenkit?!
2010. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

18 vagy vállalj nyári munkát, szervez egy vadkempinget a volt osztálytársaiddal ilyen utolsó nagy bulinak, meny táboroztatni gyerekeket..... rögtön lesz egy jó indokod mért nem mész.

Mert 18 évesen egész nyáron otthon heverni és pigyeregni az ex után nem jó móka sőt gyerekes dolog.

2010. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
én senkit se pontozok le! nemis voltam netközelben most! ez nem én vagyok!
2010. aug. 7. 21:41
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
én 17 vagyok, de szívesen megyek a szüleimmel nyaralni (ők veszik a piát, nem a zsebpénzemből kell megvenni)
2010. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz menni nyaralni? Ne menj. Majd amikor 30 év megállás nélküli munka után egy kis kiruccanásra vágysz, és nem tudsz elszabadulni a munkahelyedről, vagy nincs rá pénzed, akkor sírj a nyaralás miatt. Ne akkor, amikor mehetnél. Tudod mit? Ne menj. Szenvedj otthon nyaralás helyett. Cikik a szüleid? Tényleg! Milyen égő hogy felneveltek és eltartottak! És most még nyaralni is szeretnének elvinni! Kész röhej!
2010. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A nőveréméknél van egy 21 éves fiú, egy 17 éves és egy 10 éves lány. Minden évben együtt mennek nyaralni, és tökre élvezi mind a három gyerek. Mi lenne, ha nem balhéznál az apáddal, és hagynád, hogy azt higyje, igaza van. Szerintem baromira nem béna ennyi idősen a szüleiddel nyaralni..
2010. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A mi fiunk 17 éves, és alig várta hogy menjünk nyaralni.De nálunk ez természetes, a nyaralást is úgy tervezzük, hogy mindenki ki tudjon kapcsolódni.Igaz, mi extrém fiatal szülők is vagyunk, így szinte egyforma az érdeklődési körünk.Még egy hétre elmegyünk a tengerhez, de oda visszük a haverját is a fiamnak, így mi is romantikázunk egy kicsit, míg ők csavarognak.Pár év múlva lehet, hogy bánni fogod ha kihagyod a nyaralásokat.
2010. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!