Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az a szituáci...

Mennyire gyakori az a szituáció, hogy az eredeti apukát az anyuka próbálja teljesen lerázni és az új párját bele helyezni az apuka szerepbe?

Figyelt kérdés

Kisgyereknél... Válás/szakítás után...

Ahol nem alkoholizmus, agresszió és hasonló dolgok eredményezték a különválást, hanem a “szerelem” hiánya.

Ahol az apuka személyével azon túl, hogy anyuka nem szereti, nem szerelmes belé, nincs más probléma...


Mennyire gyakori az, hogy gyerektartásról is lemondva, az anyuka arra próbálja rábeszélni az apukát, hogy keressen saját nőt, vállaljon “saját” gyereket (mintha az eredeti nem lenne az), és ne keresse Őket, hogy az új barátja lehessen az apuka a családban?


Ez csak szerintem extrém beteg szituáció?


2020. okt. 7. 09:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én lepontoztam.

Mert nem azt írtam, hogy ez egy hivatalos dolog...

2020. okt. 7. 19:59
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

Kedves Utolsó!

Valószínű az akinek halvány lila fogalma sincs ennek a menetéről!

Hogy értsék az okosok. Az ügyvédnőm úgy fogalmazott, "hogy ha a szájától vonja meg a falatot az apuka akkor is kötelessége kifizetnie a gyerektartást! Hogy ő nem veszi a fáradtságot, hogy találkozzon a gyermekével az már egyedül rajta múlik."

2020. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

12es vagyok

A 10 válaszolóra gondoltam mint utolsó

2020. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!