Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy békíthetném ki a párom...

Hogy békíthetném ki a párom anyukámmal?

Figyelt kérdés
Az öcsém miatt kezdődött minden. 21éves és eddig csak alkalmi napszámos munkái voltak, mert nemigazán szeret dolgozni, a szüleink tartják el. A párom lakásfelújitást tervezett, és a tesóm elvállta, hogy kicsempézi a konyhát és a fürdőszobát. Azt igérte, hogy 3nap alatt kész lesz vele, és 45ezer forint munkadíjban egyeztek meg. Első nap eljött reggel 8óra után, téblábolt egy kicsit, aztán 13kor hazament. Másnap ugyanez volt a program, de pont hazajött a párom, és nagyon nem tetszett neki a munka. Valóban igénytelnül lett megcsinálva, a járólap nem is volt vizszintes, és néhol hallatszott, hogy alatta üreges. Veszekedtek, aztán mondta, hogy ne jöjjön tovább befejezni, mert eddig csak kárt okozott. Mindezért a két munkanapra, ami alig több mint 10óra kifizetett 30ezret az öcsémnek. Ezután a tesóm azt hazudta anyunak, hogy ingyen dolgoztattuk, és nem kapott semmi pénzt. Anyu átjött hozzánk, és csúnyán beszélt a barátommal amiért kihasználta szegény tesómat. A barátom nagyon feldühödött amiért ártatlanul ilyesmivel vádolják, és kiabálva elküldte anyukámat. Végül kiderült az igazság, öcsém bevallotta, hogy kapott pénzt, de a béke nem állt helyre. A párom sem hajlandó bocsánatot kérni anyutól amiért csúnyán beszélt vele, és anyu sem vádaskodás miatt.

2020. okt. 7. 17:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Menj anyukádhoz, a srác jobbat érdemel. Szégyen ez a család.
2020. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%

szerintem is a srác jobban jár ha megszabadul tőled


olyan tróger vagy mint anyád

2020. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
Nézd meg az anyját, NE vedd el a lányát! Ezt üzenem a párodnak.
2020. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Párodé a ház vagy közös.
2020. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
A párom szüleié, de ők ausztriában élnek. Szerintem félreértettetek, mert én nem anyukám oldalán állok, tudom jól, hogy előszöris neki kellene bocsánatot kérnie. Csak azt mondtam, hogy a páromtól sem volt szép így beszélni egy idősebb nővel.
2020. okt. 7. 19:18
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Dühös volt ilyenkor nem szoktak az illemre gondolni.
2020. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt is idéznéd, hogy anyukád mit mondott a párodnak?
2020. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
A párodnak adj igazat. Ezt erősen mondd meg anyukádnak. Ha nem teszed, akkor hagyd ott a párod. Jobbat érdemel nálad, s a pereputtyodnál.
2020. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy mit mondott a párod, anyád támadt neki a hazug öcséd miatt. Ezt úgy lehet helyrehozni, hogy anyád felhagy a hisztivel, és bocsánatot kér a párodtól. Eszedbe ne jusson ütközőt játszani, állj a párod mellé.
2020. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
68%
Én nem erőltetném a bocsánatkérést. Úgy sem lesz felhőtlen a viszony köztük. Legfeljebb nem lesznek nagy családi összejövetelek.
2020. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!