Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy békíthetném ki a párom...

Hogy békíthetném ki a párom anyukámmal?

Figyelt kérdés
Az öcsém miatt kezdődött minden. 21éves és eddig csak alkalmi napszámos munkái voltak, mert nemigazán szeret dolgozni, a szüleink tartják el. A párom lakásfelújitást tervezett, és a tesóm elvállta, hogy kicsempézi a konyhát és a fürdőszobát. Azt igérte, hogy 3nap alatt kész lesz vele, és 45ezer forint munkadíjban egyeztek meg. Első nap eljött reggel 8óra után, téblábolt egy kicsit, aztán 13kor hazament. Másnap ugyanez volt a program, de pont hazajött a párom, és nagyon nem tetszett neki a munka. Valóban igénytelnül lett megcsinálva, a járólap nem is volt vizszintes, és néhol hallatszott, hogy alatta üreges. Veszekedtek, aztán mondta, hogy ne jöjjön tovább befejezni, mert eddig csak kárt okozott. Mindezért a két munkanapra, ami alig több mint 10óra kifizetett 30ezret az öcsémnek. Ezután a tesóm azt hazudta anyunak, hogy ingyen dolgoztattuk, és nem kapott semmi pénzt. Anyu átjött hozzánk, és csúnyán beszélt a barátommal amiért kihasználta szegény tesómat. A barátom nagyon feldühödött amiért ártatlanul ilyesmivel vádolják, és kiabálva elküldte anyukámat. Végül kiderült az igazság, öcsém bevallotta, hogy kapott pénzt, de a béke nem állt helyre. A párom sem hajlandó bocsánatot kérni anyutól amiért csúnyán beszélt vele, és anyu sem vádaskodás miatt.

2020. okt. 7. 17:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
95%
A párodnak nem kell bocsánatot kérnie.
2020. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%

Anyádnak azért mert idősebb, már szabad vádaskodnia? Vagy mert te vagy a lánya? Kivel akarod leélni az életedet? Még te sem szakadtál el anyucitól, ahogy elnézem. És ez még sok konfliktust fog okozni nektek.

Sőt, ha az én fiam tette volna ezt, visszavittem volna a 30 ezer forintot, és úgy kértem volna bocsánatot.

2020. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
92%

"Anya, ha nem emeled fel a seggedet és nem kérsz bocsánatot a Gézától-pasid neve példának, de kicserélhető-, engem addig nem látsz, amíg a Janikát-öcsike, az ő neve is kicserélhető- véded."

Ennyivel lerendezném a konfliktust.

2020. okt. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj kérdéző, de ha az anyósom így ugrana a szarkavaró, lusta dög sógoromnak, én is elküldtem volna a vérbe! Ennél sokkal durvábban is!

Ha ennyire véded anyádat, menj a pereputtyodhoz, de párkapcsolat címszó alatt ne csessz ki legközelebb egy férfival se! Ha ennyire nem tudsz kiállni a párodért, szexkapcsolatnál komolyabb dologban ne is gondolkodj, evvel is megkímélnél sok (alap járaton) tök normális férfit.

2020. okt. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem a párodnak kéne nyitni. Anyukádnak nem kellett volna beleavatkozni, amikor nem tudta miről van szó pontosan, mi történt. Neki kéne bocsánatot kérni elsosorban.
2020. okt. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
87%
Fizesd ki a párodnak azt a 30e forintot. Vagy a kedves anyuka...
2020. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
"Idősebb nővel"...a kor nem érdem, csak egy szám. Ahogy az sem érdemel tiszteletet a semmire, aki nőnek/férfinak született. A párod jól tette amiért nem hunyászkodott meg és kiállt magáért, nem ő az, akinek bocsánatot kellene kérnie. Ha valaki idejön a házamhoz és nekemesik olyan stílusban ahogy anyukád is csinálta, én is elhajtanám a búsba.
2020. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Savlekotő ***** válasza:
100%
Anyukádnak nem kellett volna beleavatkozni, amikor nem tudta miről van szó pontosan. Ezt kötve hiszem,pontosan tudta,mivel az ő nevelése a léhütő gyereke vagy annak hiánya. Gyanítom a lány előbb dolgozott,de anyu a léhűtő védte mindig is..
2020. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád hibázott, mármint az öcséd után.
2020. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!