Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám felesége leöntötte az új...

Apám felesége leöntötte az új macbookomra a vizet. Nem tartja hibásnak magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vettem egy új macbookot, éveken át erre gyüjtögettem a pénzem és mikor ma átmentem hozzájuk hogy mutassak nekik rajta képeket azt mondja véletlenül leöntötte. Bele ment a billenytűzetébe a víz.

Apám is ott volt és egyikőjük sem érti miért vagyok ennyire kiakadva...

Most mit tegyek? 😡



2020. okt. 8. 13:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%

Azt se látja hogy kárt okozott?

1 ha nem megy billentyűzet vagy egyéb rész akkor ezt a kár neked és az Apple szerviz drágán dolgozik...

2 ha nincs semmi baja és később lesz akkor a szerviz joggal hivatkozhat arra hogy vizkár okozta a gondot így nem garanciális

2020. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
95%
ott hagytad nekik? vagy a szemed láttára öntötte le?
2020. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Baja lett? Mennyire ontotte le?
2020. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
19%
baja lett? ha kiszárítottad rendesen, akkor nincs baja. Megértem hogy mérges vagy mert nem vigyáztak rá, de balesetek bárhol bármikor előfordulnak és mindegy ki követte el. Bár azt eleve sosem értettem minek vesz valaki anyagi színvonlához képest magasabb árkategóriájú dolgokat, még ha évekig is gyűjt rá. Fel kell mindig készülni hogy amit vezsünk az elromlik, tönkremegy, ellopják és kell annyi pénznek maradnia hogy vegyünk egy másikat is. éppen ezért ha van vknek 8 milla pénze autóra, nem szerencsés 8 milliós kocsit venni, hanem 4 milliósat, pont az esetleges bajra felkészülve...
2020. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
81%

Hat eleg gaz sztori.

Lett baja?


Amugy en nem adtam oda az uj iPhone 4-esemet mostohaanyumnak mert oriasi mukormei voltak.

Joban vagyunk, de ez 10 eve tortent es tavaly emlegette is. 🤣🤣🤣


De en szart se adok oda masnak.

A DJI dronomat is ugy iranyithatta unokatesom 12 eves fia, hogy ha osszetori megveszi. 😂


Mondtam neki ha nekikoccan falnak ilyenek no problem csak ne ugy menjen vele mint egy orult.

Szerencsere normalis gyerek es nem csinalt semmi hulyeseget vele.

2020. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
80%
Ügyes. Úgy rúgott beléd, hogy ne lehessen felelősségre vonni. Helyedben többé nem mennék, pláne nem képeket mutogatni, látta, hogy valami jó dolog van a képeken veled kapcsolatban, ráadásul egy drága gépen, elöntötte az epe, azt hopp, megbillent a pohár.
2020. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
15%

Nem ertem a tortenetedet. Atmentel kepeket mutogatni nekik a sajat macbookodon es akkor derult ki valamikor korabban leontottek vizzel??? Ird le legyszi erthetoen.


Ha otthagytad naluk es mikor mentel akkor nem mukodott es erre mondtak hat ize viz feoccsent ra es azert nem mukodik akkor eleg gaz. Mert ha se apad se a tarsa nem erzi magat hibasnak akkor nagyon santit a vizzel valo leontes. Vagy a mosogatoban hagytad?

Ha meg elotted boritottak ra valamit, akkor meg leirhatnad hogyan tortent. Meglokted a csajt es raboritotta vagy apad lokte meg veletlen a pohar melle tetted a macbookot es alatta viz volt mar eleve?


Ha ok ontottek le es nem egy hulye kozos baleet volt pl te vagy ok kolconosen megloktetek egymast akkor ok a hibasak. Ha te is reszt vettel a vizes balesetben akkor nehez lesz itt barkinek is megitelni hibas e barmelyikotok is.

2020. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi 4-es, de ez a gondolkodasmod kikeszit. Baleset volt, balesetek tortennek, de az a minimum, hogy magara vallalja es kifizeti a kart. Nem hinnem, hogy te is boldog lennel, ha az uj cuccodat tonkretenne valaki, amire eveken at gyujtogettel. Es ha valaki egy ertekesebb dolgot akar maganak, mert peldaul a munkajahoz elengedhetetlen? Miert ne vehetne meg? Es honnan tudod, hogy a kerdezo nem tudna kifizetni a javittatasat? Itt elvekrol van szo, alap, ha en tonkreteszek valamit, akkor megfizetem a kart, ennyi. Nekem is macbookom van, es duhos is lettem a kerdes lattan :( Kerdezo, probalj meg valahogy beszelni veluk, esetleg mutasd meg ezt a kerdest is nekik, hatha...
2020. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonymousreview60 ***** válasza:
97%
"azt mondja véletlenül leöntötte" A felelősség apád feleségéé. Elromlott a gép? Ellenőriztesd a szervízben! A javításról stb legyen számla, azt ő fizesse ki! Ha nem teszi meg, akkor fizessen apád! Ha egyikük sem fizet, akkor - drága lecke - legalább tudod, hányadán állsz velük.
2020. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Azzal tisztaban vannak, hogy mekkora ertekrol van szo, es az ilyen "baleset" nem garis, es 90%-ban kesobbi hibakra vezetheto vissza?

Bevizsgaltatnam, vagy legalabb altalanos karbantartas, vagy valami, inkabb most pucoljak es szaritsak ki, mint kesobb valami zarlat legyen. A szamlat benyujtanam a felesegnek. De mindenekelott nem artana megertetni veluk a problemat...

2020. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!