Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu miért nem akar elengedni?...

Anyu miért nem akar elengedni? 15/L

Figyelt kérdés

Minden nap (kivéve hétvégén) a szomszédba össze szoktunk gyülni max 10.-en és dumálunk jokat röhögünk meg minden.. vannak akik éjfél-egy óráig maradnak.. de azok is általába pár háznyira laknak..

énis itt lakom a szomszédba de nekem anya meg apa is telefonál már 10-11kor hogy holvagyok.. és mikor nagyon jo a hangulat akkor nem az orát figyelem hogy "úristen 11-re haz a kell mennem" és multkor is ezzel piszkáltak..igaz hogy hülyeségből de akkor is.. mást fel se hivnak..(és nem k.urvák.mielőtt valaki ezt a választ adná,rájuk figyelnek a szüleik..,de nem ennyire..)

anyunak is mindig az a válasza hogy nem vagyok itthonn (pedig mindig délután hatkörül megyünk át) és hogy ő szeret ugy lefeküdni hogy tudja hogy itthon vagyok.. meg költözzek oda..meg hogy be kell zárni az ajtót(full hülyeként kezel..mondtam neki hogy feküdjenek le.. ugy is be tudom zárni az ajtot meg minden)

azér mer ő apuval nem tudott szorakozni(annyit) az nem azt jelenti hogy nekem se kell..

jo igaz hogy másnak ennyit se engednek.. de az idegesített mindig hogy más miért engednek engem meg mért nem?:S

pedig mondom hogy itt vannak a szomszédba.. az anyukájukkal is joba vannak anyáék.. szoval nemértem..és ez csak nyáron szoktunk átjárkálni..

de komolyan mondom annyira szeretem őket.. és ha már nem meegyek át egyik nap kajak hiányoznak..xD

bocsi hogy ilyen hosszu lett.. meg nem sok értelme van a kérdésnek..

de kellenne valami amivel meg tudom őket győzni hogy engedjenek tovább mer nem vagyok csecsemőő..:S


2010. aug. 8. 23:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért.. de siettem..:S
2010. aug. 8. 23:33
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

15 évesen éppen elég, ha 11-ig el vagy engedve, akár a szomszédba is. Bőven elég szórakozás ez neked. Állítsd be a telefonodat 11 órára ébresztőre, aztán mikor megszólal, megmondod, hogy várnak haza, élvezted a beszélgetést, az első adandó alkalommal folytatjátok.

A szüleid egyébként nagyon jófejek, ezzel jó, ha tisztában vagy. Nem irigyek rád, amiért "ők nem szórakozhattak", hanem egyszerűen féltenek. Téged is, meg a lakást is a batörőktől.

Ha nem is vagy már csecsemő, de attól még gyerek vagy. Meggondolatlan, megfontolatlan, akármennyire is felnőttnek gondolod magad. A legviccesebb az, hogy nem adok öt évet, és te is így fogod gondolni... :)

2010. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Első,te hülye vagy...

Egy kicsit lehet tényleg túl reagálják,de ha jobban bele gondolok ugyan ezeket mondanám a saját lányomnak a mai világban.amit megpróbálhatsz az az(amit már szerintem próbáltál:D),hogy megmondod nekik,hogy tényleg csak a szomszédba jössz,van ott szülő is ha lenne valami,inni nem fogsz stb.És max éjfélre otthon vagy:P

2010. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

tényleg már nem tudom hg mit csináljak..xd mer cikiii:D

2010. aug. 8. 23:44
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom a minden napot csak nyárra érted, suliidőben azért jogos is lenne valamennyire hogy ne éjfélig legyél ott.De így nyáron szerintem lazán maradhatnál ameddig akarnál 15 évesen.

Hát nem tom, puncsolj sokat, emlegesd sokat, egyszer csak megengedik:D

2010. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Talán mert a szüleid sem akarják, hogy egész nap a szomszédék nyakán lógjál... A szomszéd szülőknek is van életük, még ha úgy is tűnik, hogy szívesen látnak, azért mindennap ott lógni késő estig... hát na mind1. Én 15 éves koromban sehová nem voltam ilyen sokáig elengedve, akkoriban én is háborogtam, de így mai szemmel nézve teljesen jó volt ez így. Most már felnőttem és élvezem az ezzel járó szabadságot. A szomszédhoz anno én is gyakran átjártam, a szülők nagyon jó kapcsolatban voltak, de 21 fele már takarodó volt. Ráérsz kimaradozni később.
2010. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

de sokan vannak..:S és ugy vagyok vele ha ők nem zavarnak akkor énsem..xd

és amugy ez csak nyáron van... mer suliidőbe pénteken szoktak inkább vagy ha hétköznak akkor max 8ig..

2010. aug. 9. 00:17
 8/17 anonim ***** válasza:
Sokan örülnének ha ilyen jófej szülei lennének...
2010. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, valószínűleg az ő szüleiket nem traktálja az a tudat, hogy a gyerekük egy másik családnál lóg órák óta és esetleg bizonyos teendőkben feltartják a szülőket. Nem tudom, hogy mekkora lakásról lenne szó, de az én szüleim nem örülnének neki ha 90 napon keresztül egyfolytában itt lógnának késő estig a haverjaim. Mindenkinek van magánélete.
2010. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"jo igaz hogy másnak ennyit se engednek.. de az idegesített mindig hogy más miért engednek engem meg mért nem?:S "

ez engem is mindig idegesített...már jó pár évvel idősbb vagyok,és még mindig ezen szoktam rágódni,és sajnos úgyérzem,hogy ez sok mindenben akadályozott...és hogy most minden jobb lenne ha elengedtek volna amikor akartam volna.Már külön élekmegtehetek bármit,de mégsem teszem,mert tudom hogy erről és arról én már lecsúsztam vagy 5-6-7éve,és nem tudom pótolni mert már késő...bocsi,lehet h szánalmas vagyok:S

2010. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!