Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu miért nem akar elengedni?...

Anyu miért nem akar elengedni? 15/L

Figyelt kérdés

Minden nap (kivéve hétvégén) a szomszédba össze szoktunk gyülni max 10.-en és dumálunk jokat röhögünk meg minden.. vannak akik éjfél-egy óráig maradnak.. de azok is általába pár háznyira laknak..

énis itt lakom a szomszédba de nekem anya meg apa is telefonál már 10-11kor hogy holvagyok.. és mikor nagyon jo a hangulat akkor nem az orát figyelem hogy "úristen 11-re haz a kell mennem" és multkor is ezzel piszkáltak..igaz hogy hülyeségből de akkor is.. mást fel se hivnak..(és nem k.urvák.mielőtt valaki ezt a választ adná,rájuk figyelnek a szüleik..,de nem ennyire..)

anyunak is mindig az a válasza hogy nem vagyok itthonn (pedig mindig délután hatkörül megyünk át) és hogy ő szeret ugy lefeküdni hogy tudja hogy itthon vagyok.. meg költözzek oda..meg hogy be kell zárni az ajtót(full hülyeként kezel..mondtam neki hogy feküdjenek le.. ugy is be tudom zárni az ajtot meg minden)

azér mer ő apuval nem tudott szorakozni(annyit) az nem azt jelenti hogy nekem se kell..

jo igaz hogy másnak ennyit se engednek.. de az idegesített mindig hogy más miért engednek engem meg mért nem?:S

pedig mondom hogy itt vannak a szomszédba.. az anyukájukkal is joba vannak anyáék.. szoval nemértem..és ez csak nyáron szoktunk átjárkálni..

de komolyan mondom annyira szeretem őket.. és ha már nem meegyek át egyik nap kajak hiányoznak..xD

bocsi hogy ilyen hosszu lett.. meg nem sok értelme van a kérdésnek..

de kellenne valami amivel meg tudom őket győzni hogy engedjenek tovább mer nem vagyok csecsemőő..:S


2010. aug. 8. 23:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat!=]

nem vagy szánalmas...szerintem=] de discoba se nagyon akarnak engedni.. és lehet mikor 2-3 mulva elmegyek akkor még én fogom hülyén érzeni magam a sok 13-14 éves között..:Smer barátnöm is annyi és engedik elég sok helyre..

2010. aug. 9. 01:08
 12/17 anonim válasza:
48%

Engem 16 évesen nem nagyon engedtek ki 10 után az utcára..mág nyáron sem.. :S

Azért, mert valószínűleg féltenek, és tökéletesen megértem az anyukádat.. 15 évesen, nem éjfélkor kéne hazajárnod..sztem bővel elég neked az a 11 óra.. :)

24/L

2010. aug. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Az én fiam 17. éves, és neki is haza kell jönnie max. éjfélre.Mi az istent akartok?15 éves lánynak otthon a helye 10-11-kor.Lehet, hogy sokat is mondtam.És én sem alszom addig, amíg a srácom haza nem jön.A szülő aggódik, ez természetes.
2010. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.=]
2010. aug. 9. 09:15
 15/17 anonim válasza:
Engem is max. 11-éjfélig engednek és 15 vagyok.De megvan az oka sajnos. És meg is érdemlem. Előtte elengedtek bárhova, ahova olyan nagyon el akartam menni. Persze olyna lehetetlen helyekre nem is akartam menni. És szerntem azok, akik azt írják hogy jófejek a szüleid meg stb., azok tuti hogy 30on felüliek :D ne törődj velük csak fogd fel pozitívan a dolgokat. Segíts otthon minél többet és tanulj jól, akkor szerintem engedékenyebbek lesznek.
2010. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"És szerntem azok, akik azt írják hogy jófejek a szüleid meg stb., azok tuti hogy 30on felüliek :D"


Honnan veszed?

2010. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Első,te hülye vagy..."


Így van. Ellenérvek helyett lehülyézzük a felnőtteket, mert azt hisszük, hogy 15 évesen a miénk a világ. Aztán ha úgy járunk, mint Horák Nóri vagy Pénzes Henrietta, akkor csak nézünk...

2010. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!