Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy 1001 ilyen kérdés...

Tudom hogy 1001 ilyen kérdés volt de kérlek adjatok tippeket tanácsokat teljesen elvagyok keseredve!? (lent)

Figyelt kérdés

Apukám 1,5 éve halt meg és szinte ezzel egy időbe szűnt meg Anyukám másodállása ezek előtt egy átlagos családként éltünk nem voltunk szegényes és persze gazdagok se de most ... Anyukám minimálbéres fizetéséből élünk ketten látom hogy mindig tiszta ideg és tudom hogy miattam van nem tudok neki segíteni még tanulok rengeteget idegeskedik és számol hogy miből fizetjük ki a tankönyveim mert nem kapok egyáltalán tankönyv támogatást én próbálok spórolni mindenbe mindig mindenből annyit használok ami nagyon fontos zuhanyozásnál sem áztatom szét magam hanem nagyon gyorsan lefürdök villanyt is csak nagyon fontos esetekbe kapcsolom fel tehát minimálisra fogom a fogyasztást és mivel ilyen rosszul állunk ruhákból se a drágát vesszük meg és az osztálytársaim közül páran állandóan piszkáltak mert nem volt rajtam mindennap új ruha egész tanévben csak két pulcsi volt rajtam 3 farmer 2 pár cipő 1pár papucs 5 hosszú ujjú és 5 rövid ujjú meg egy kabát és nagyon rosszul esik hogy piszkáltak érte már félek előre az új tanévtől mert megint hallgathatom előröl az egészet ezt már meg se mertem említeni Anyukámnak mert így is rosszul érzi magát azért mert így kell élnünk egyáltalán nem járok el bulizni mint a többi osztálytársam nem sminkelem magam fodrászhoz is évente járok tehát próbálok minél jobban spórolni de nem megy ruhatáram is icipici és ezért szekáltak állandóan mit tehetnék ?? mivel tudnék Anyukámnak segíteni ? jövőre már vállalhatok diák munkát de addig mit csináljak mibe tudok segíteni neki és mit tehetnék hogy egy pár darab ruhával több legyen hogy ne csúfoljanak ?


a kötekedőknek üzenem hogy nem sajnáltatni akarom magunkat hanem segítséget kérni hogy mit tehetnék hogy egy kicsivel jobb legyen és tudom hogy vannak olyanok akik rosszabbul élnek


nagyon nagyon köszönöm a válaszokat előre is és bocsi hogy hosszú lett de jólesik egy kicsit kiírni magamból mert Anyukám előtt nem mutatom ki hogy mennyire rosszul esik nekem így is rosszul érzi magát


és még egyszer köszönöm előre a válaszokat


15/L


2010. aug. 9. 23:09
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Írj privátot nekünk ruhaügyben ha már Neked nem lehet:)
2010. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Áh, értem... én vagyok, aki a fodrászkodást ajánlottam :D Azt tartom még mindig, csak kicsit messze vagy...
2010. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ :)
2010. aug. 10. 17:37
 54/58 anonim ***** válasza:
Fodrász tanulók szokták hirdetni a neten hogy vállalnak ingyen hajvágást.
2010. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


tessék, itt egy kérdés, amit én tettem fel régebben a ruházkodásról.

ebből kiderül, hogy sokaknak még kevesebb ruhájuk van, mint Neked, Kérdező. szóval no para! :)

2010. aug. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is részvétem apukád halála miatt.:S

A rosszalókkal pedig ne foglalkozz!

Nem mindenki teheti meg az újabnál-újabb ruhákat,de úgy látom a mai világban sokaknak többet érnek a külső értékek mint a belsők...de ezen már nem is csodálozom.

Én legalábbis többre becsülök egy inteligens kedves embert,mint egy divatmajom kis semmirekellő apucikislánya kvát.

Kitartást a továbbiakban!

16/L

2010. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy vannak olyan turkálók amiben tök jó pulcsikat meg felsőket találtam már többször is pár száz forintér,amik ráadásul márkás jó cuccok,és nem kínaiak amik szétmennek pár hónap múlva,így valósznű hosszabb életűek is lesznek. (:
2010. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mostani a kérdés, de... Tudnál írni egy privát üzenetet? Neked nem lehet küldeni. Majd ha küldesz, leírom a miérteket.

2011. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!