Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít anya viselkedése?

Idegesít anya viselkedése?

Figyelt kérdés

63 éves és annyira tipikus idős..

Buszon nem engedi előre a terhes nőt, gyógyszertárban ma megnyitottak egy új kasszát és egy férfi a kisbabájával álltak a hosszú sor végén és mondta nekik a gyógyszertáros nő hogy jöjjenek és anya erre bevágott eléjük. Aztán szólt neki a nő hogy a-a, a férfi meg a baba jöjjenek..Aztán hát mondta szerencsétlen pasi anyumnak hogy nyugodtan menjen..de annyira zavaró.

Meg buszon is ma. Anyu nem bír ülni..nem szeret sokáig és ezért felállt a busz közepébe. Valami nagyon szűk busz jött és más meg leakart szállni de anya miatt nem tudtak. Babakocsis nő is szenvedett az ajtónál.Majdnem rázárták anyu miatt.

Régen nem volt ilyen de mióta idősödik azóta ezt csinálja. Ezt ma megmondtam neki hogy ne sértődjön meg de ezt látom, erre kb mindenki előtt elkezdett üvölteni hogy én miért szólom le őt állandóan.

De könyörgöm ez annyira zavaró...


2017. máj. 22. 14:11
 1/9 A kérdező kommentje:

Mitől lesznek az idősek ilyen tolakodóak?

Hogy csak magukat figyelik?

Ma megfigyeltem anyut és ilyenkor mintha kizárná a külvilágot és csak az lebegne a szeme előtt hogy had én jussak fel elsőnek a buszra.

Miért ilyenek?

2017. máj. 22. 14:13
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
A kérdésedre válaszolva: igen, idegesít téged anyukád viselkedése.
2017. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimpla rosszindulat, mármint anyád részéről. Biztos vagyok benne hogy ez nem az öregség miatt van, ez cyak kifogás...
2017. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem rosszindulatú alapvetően.

Ápolónő volt és szerette is csinálni meg másokon segíteni.

De pár éve ilyen.Illetve ezt így nagyon durván én ma vettem észre.

2017. máj. 22. 14:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Mintha elsötétülne körülötte a világ és csak a kasszát vagy a buszt látná, hogy most akkor azonnal fel kell szállnom. Nekem kell az elsőnek lenni.
2017. máj. 22. 14:37
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet kezdődő demencia?

Együtt jár a személyiség változasával is.

2017. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pptomi ***** válasza:
Az kor előrehaladtával kezd visszafejlődni a szervezet, közelíti a gyerekek szintjét. Egyszerű biológia, egyénenként változó a fejlődés(épülés) üteme. A gyerekek pedig egoisták, kivétel nélkül.
2017. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló, majdnem teljesen egyetértek veled, de erre nem az egoizmus ,hanem az egocentrizmus a helyes szó.
2017. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én dédim demenciás volt és hasonlók voltak nála is a tünetek. Ő azt gondolta hogy mindenkinek rá fáj a foga legysen az a szomszéd, utcán sétáló vagy én. Mindig eldugta a pénzét meghasonlók. Mindenkibe belekötött mikor mi nem volt jó neki. Szerintem menj vele orvoshoz. Ha nem demenciás akkor meg pusztán mindenből elege van valószínűleg.
2017. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!