Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok ajándékozni...

Mit szoktatok ajándékozni sógornőnek? Ti minek örülnètek fordított esetben ?

Figyelt kérdés

Egy pár éve vagyok a párom és az ő családja része, szerencsère nagyon jófej mindenki, jó a viszonyom a testvèrèvel is.

Nem találkozunk túl gyakran de főleg ünnepek alkalmával mindig meglátogatjuk egymást. Eddig valami kis jelkèpes ajándékot adtam, viszont tavaly én pl egy szép téli ruhát kaptam tőle és úgy èrzem idén komolyabb ajandèkot kellene adjunk...főleg hogy az idén kötöttek házasságot a párjával és költöztek össze albèrletbe.

Háztartási gèpei vannak,mindennel felszerelt volt a lakás. Elegáns takaró? Divatos párnák? Ezek jutottak eddig eszembe de tény hogy nem vagyok valami jó ajándékozás terèn. Van valami ötletetek? Ti minek örülnétek?


2020. nov. 18. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Magyaran* barmilyen statuszban vagytok eppen most. Akkor sem kell venned ha az elettarsa vagy a hazastarsa ha a baratnoje ha az akarkicsoda vagy. Parod fizesse ki es adjatok oda.
2020. nov. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aztán elhet a szokásos dolgokat is, kv, édességek stb, szerintem jobban örülnek neki mint valami tárgynak.
2020. nov. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!