Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez undorító? Ki a hibás? (NEM...

Ez undorító? Ki a hibás? (NEM VELEM TÖRTÉNT!)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről?

Egy fiú (legyen Ádám) és egy lány (legyen Margit) hosszabb ideje együtt vannak és a fiú családjához családi összejövetelre mennek. Ahova hivatalos a fiú unokatesója is. (Patrik). Ez a Patrik srác állandóan kínálja Margitot alkoholos itallal. Margit nem igazán akarja ezt elfogadni, de végül beadja a derekát lecsúszik 1,2,3,4 feles. Már kicsit kész van és elkezd flörtölni a Partikkal. Úgy,hogy Ádám is jelen van, de tudja, hogy Margit alkohol hatása alatt áll.

K'urva a lány? Undorító a viselkedése? Vagy a Patrik lenne itt a bűnös?

(nem velem történt!)



2020. nov. 26. 20:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha én nem iszok, akkor nem iszok. Rengetegen próbáltak rábeszélni, de nem vagyok az a hajlongatós fajta. Aki így beadja a derekát, az alapból olyan fajta is, csak kéreti magát. Ha a lány barátja ott volt, mi tartotta vissza, hogy közbelépjen és kifejezze a véleményét? Olyannal, aki iszik (akár csak alkalomadtán is) én semmiképpen nem jönnék össze. A sztoriban van egy akaratgyenge, buta lány, a tutyimutyi palija és egy másik, aki annyira primitív, hogy nőt csak úgy tud-akar szerezni, hogy itatja. Az ilyen nem férfi, csak a nőt egy darab pi*ának néző hímtag.
2020. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
8. Ez most tényleg vicces volt 😂
2020. nov. 26. 21:29
 13/34 A kérdező kommentje:
A flörtölés nálam azt jelenti amikor a kettő fél udvarol egymásnak esteleg egy puszi vagy egy csók is elcsattanhat
2020. nov. 26. 21:32
 14/34 anonim ***** válasza:
93%
16-17 évesen oké, tini, nem tudja a határait. 20 felett már gáz...
2020. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
58%

Na és téged mit érdekel, hogy a Margit az részegen vagy józanon mekkora ribi?

Az a lényeg, hogy te hűséges legyél a párodhoz.

2020. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Én az vagyok, csak ezt amikor mesélte el voltam szörnyülködve. Aztán barátnőm azt mondta, hogy ebben nincs semmi kivetni való. Aztán gondolkodtam és kíváncsi lettem mások véleményére is.
2020. nov. 26. 21:37
 17/34 anonim ***** válasza:
23%
Ja, hogy közöd nincs hozzá, csak pletykálni akarsz: mert lehet hogy nem volt szex, de szerinted lehet hogy igen.. Na az ilyen kotnyeles libák az undorítóak.
2020. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
32%

Akarsz még szörnyűlködni? Ezer meg egy hasonló ribi van még,mint a Margit csak ők józanok is mellé.. szeretik elvenni mások kapcsolatát, mert ettől nő az egójuk. Bár akit lehet azt vigyék is.


Sőt pasiknál is sokszor előfordul, hogy a szerencsétlennek be is van jelölvey hogy mennyasszonya van mégis más csajokra hajt, vajon miért? Mennyire korrektek? Semennyire

Fosnak kilépni egy rossz kapcsolatból nem akarnak egyedül otthon hokizni jobb kefélni vagy a mennyasszonyt vagy a szédített csajt.


Ez a divat sajnos és tisztelet a kivételnek

2020. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy szerintem volt. Nem kotnyeles liba vagyok, gyszerűen foglalkoztatott a dolog. Szerintem semmi rosszat nem tettem evvel, hogy megkérdeztem. Nem írtam ki senki teljesnevét nem csatoltam képeket. Bocsánat, hogy megmertem kérdezni... Tudtommal ez az oldal erre való...csak nem értem ha téged ez zavar mi a francnak válaszolsz?
2020. nov. 26. 21:48
 20/34 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy nagyon gáz divat. Én nem csalnám meg a páromat. Azért vagyok vele, mert őt szeretem és teszek azért, hogy ez a láng ne múljon el és nem más fiúk után futkorászok...
2020. nov. 26. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!