Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez undorító? Ki a hibás? (NEM...

Ez undorító? Ki a hibás? (NEM VELEM TÖRTÉNT!)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről?

Egy fiú (legyen Ádám) és egy lány (legyen Margit) hosszabb ideje együtt vannak és a fiú családjához családi összejövetelre mennek. Ahova hivatalos a fiú unokatesója is. (Patrik). Ez a Patrik srác állandóan kínálja Margitot alkoholos itallal. Margit nem igazán akarja ezt elfogadni, de végül beadja a derekát lecsúszik 1,2,3,4 feles. Már kicsit kész van és elkezd flörtölni a Partikkal. Úgy,hogy Ádám is jelen van, de tudja, hogy Margit alkohol hatása alatt áll.

K'urva a lány? Undorító a viselkedése? Vagy a Patrik lenne itt a bűnös?

(nem velem történt!)



2020. nov. 26. 20:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
8%
". Állítólag nem döngette meg a Partik a csajt, de szerintem az is meg eshetett." Ja, nem mondtad. Na az ilyeneket mint te, hívják felénk kotnyeles libának.
2020. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
97%
A sajat parjanak egy múltbeli történetéről van szo, nem vmi idegenrol. Gondolom ha majd neked lesz párod te sem alkotsz arrol véleményt, hogy vele mik történtek.. Nalunk ezt meg szemelyisegtelen embernek mondjak, de ok.
2020. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Savlekotő ***** válasza:
18%
Úgy robogsz ezen,mintha szeretnél a Margit helyébe lenni h befekhess a menő Patrik alá.. Kicsit fura hogy elvileg boldog párkapcsolatban mások dugtak nem dugtakon kattogsz..
2020. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
91%
Ennél undorítóbb dolgokat is elviselt már az anyaföld, de valóban nem elegáns. Én mondjuk keresném a kuzin felelősségét is a dologban, aki lazán ráment az unokatestvére nőjére, annak jelenlétében...
2020. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
18%
"A sajat parjanak egy múltbeli történetéről van szo, nem vmi idegenrol. Gondolom ha majd neked lesz párod te sem alkotsz arrol véleményt, hogy vele mik történtek.." Meg fogsz lepődni: soha nem a párom múltján pörögtem. A jelenünkkel törődtem. Ugyanis nem dolgom azon agyalni ri.banc volt-e az exe, kinőttem az ilyen egóerősítő fantáziálgatásból ami arról szól mennyivel szarabb ember nálam az ex....
2020. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ot nem maga az ex érdekli, hanem hogy magat az esetet ki mennyire tarthat gaznak/megcsalasnak. Mivel baratnoje mast mondott, mint amit o gondol, es ilyenkor elgondolkozik az ember. Most mit faj az neked? En is szornyulkodom, mikor latom h xy baratnomnek tok okes csokolozgatni massal, es ilyenkor kell egy kis megnyugtatás.
2020. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
15%
Hát ha neki jó fölösleges dolgokon agyalni....
2020. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam inni, szilveszterkor leiszok egy üveg Bacardi Breezert a nyakáig, (3 korty), és már melegem van, forog a világ, és le kell feküdnöm. Tudom, hogy sok itthon az alkesz, de ne mondjuk már, hogy 4 feles semmi. Lehet ha annyit innék, folyékonyan beszélnék klingonul.


Nekem mindegy, ki a hibás, gondolom, barinők nincsenek, hogy csacsogj, csak nem tetszik, mikor mindenki azt hiszi, hogy ami neki semmi pia, az másnak sem az.

2020. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Linsay lohan ***** válasza:
36%
Nincs ebbe semmi néhány pohár utrsn már ott tapizom pasikat
2020. nov. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon hasznosnak voltak számomra! 😊
2020. nov. 27. 07:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!