Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez undorító? Ki a hibás? (NEM...

Ez undorító? Ki a hibás? (NEM VELEM TÖRTÉNT!)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről?

Egy fiú (legyen Ádám) és egy lány (legyen Margit) hosszabb ideje együtt vannak és a fiú családjához családi összejövetelre mennek. Ahova hivatalos a fiú unokatesója is. (Patrik). Ez a Patrik srác állandóan kínálja Margitot alkoholos itallal. Margit nem igazán akarja ezt elfogadni, de végül beadja a derekát lecsúszik 1,2,3,4 feles. Már kicsit kész van és elkezd flörtölni a Partikkal. Úgy,hogy Ádám is jelen van, de tudja, hogy Margit alkohol hatása alatt áll.

K'urva a lány? Undorító a viselkedése? Vagy a Patrik lenne itt a bűnös?

(nem velem történt!)



2020. nov. 26. 20:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Ádámnak kellett volna mind a kettőt a sárga földig leitatni, aztán nyugi van. :D
2020. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

K'urva az, aki pénzért kefél. Margit semmi esetre se az. Se nem R'banc, mert nem ment el Patrikkal. Patrik egy erőszakos tulok, amiért nem érti meg, hogy nem kér a lány inni és tukmálja. Margit akarat-gyenge. Ádám meg puhakuki vagy vak, mert nem védi meg a barátnőjét az inzultálástól.

Ádám és Margit kapcsolata inoghat, mert ha meglenne a szerelem és a harmónia, akkor nem flörtölgetne Patrikkal, hanem elhajtaná a fenébe ittasan is.

2020. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ezen ennyit vekengeni. Nyomni kell egy jó kis gruppent.
2020. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Háát kedves utolsó. Ez nem az én dolgom. Ha most ők csoportosodnak akkor az csinálnak ha nem nem. Alapból undorító...pont mint én ahogy itt lelettem oltva,bár nem értem miért. Egy egyszerű kérdés volt.
2020. nov. 28. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!